Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: o.erika25, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Intim frissítő spray segít tiszta és friss érzést kölcsönözni, valamint semlegesíti a kellemetlen szagokat. Tökéletes választás a menstruáció idején, vagy ha sportolsz.

Kiszerelés: 25 ml

mlexa

2019. június 16.

Szerintem ez a termék már nem kapható, de talán jobb is. Egyszer próbáltam, de borzalmasan csípett, így egyből kuka lett. Nem is ajánlanám senkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

though

2016. október 25.

Nem szabad bedőlni neki... több kárt okozott, mint hasznot, és még ide sorolhatnám a legtöbb intim mosakodót is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

rafi

2015. október 12.

Nekem nagyon bevált. Akár otthon, de főleg utazáshoz, magammal vinni a mindennapokban. Frissít, kellemes az illata, nem csíp, tisztít és olcsó is. Már sokadszor veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

p.dori0724

2013. december 17.

Szeretem, ez az az AVON termék amit rendszeresen újra vásárolok.Tényleg frissítő, valamint az illata is nagyon kellemes.Az ára is nagyon kedvező, 500 ft alatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.