Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: furkesz, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Intim lemosó a "nehéz napokra" kamilla- és varázsmogyoró-kivonattal, melyek természetes fertőtlenítő hatásukról ismertek.

• véd a kellemetlen szagok ellen
  • a menzesz alatt is friss érzetet biztosít
  • parabénmentes

Andy88

2018. december 19.

Nagyon büdös, számomra elviselhetetlen "nyanya szaga" van... az az igazi kölnivizes-olcsó pacsulis jelleg... ráadásul iszonyat vizes, szinte spriccel. Még a kezemben is nehéz megtartani, pikk-pakk kifolyik belőle.
A hatásától sem ájultam el, semmi frissítő hatása nincs.
Szóval szerintem messzire kerülje mindenki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

A hatásától sem ájultam el, semmi frissítő hatása nincs.
Szóval szerintem messzire kerülje mindenki!

marysidehouse95

2018. november 12.

Egyszer vettem ilyet.

Híg, és nem volt jó az illata sem.

Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Egyszer vettem ilyet.

Híg, és nem volt jó az illata sem.

Csalódás.

Monitaaa83

2018. július 12.

Egyszer rendeltem ilyet. Nagyon híg állagú, mire kinyomtam már a fele kifolyt a tenyeremből. Illata nem tolakodó, irritációt nem okozott. 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Csutak

2018. július 1.

Ez az első avonos intimlemosóm és nekem teljesen megfelelt. Jól tisztít és tényleg nem vagyok büdös még azokon a napokon sem. Egyedül az állagával nem vagyok megelégedve, mintha sima vízzel mosnám magam lent, annyi különbséggel, hogy ez habzik is. Ezért levonok egy csillagot. Még van egy kevés belőle, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

zdoreebaba

2018. május 2.

Sajnos nem vált be. Borzasztóan híg állaga van, ami kifolyik a kezek közül. Így valójában használhatatlan. Elhasználtam nagy nehezen, de ilyen rossz intim lemosóm még sosem volt. Pedig szoktam Avonos intim lemosókat rendelni és eddig azok beváltak. Sajnálom. Ezt a fajtát soha többé nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Kispitypang

2018. április 21.

Minden előttem szólóval egyetértek, konkrétan vízszerű állaga van, ami egyáltalán nem habzik, nem érzem, hogy tisztítana. Valóban nemhogy a nehéz napokra, de még a nem nehezekre sem való. Az illata nem erős, és irritálni mondjuk nem irritál, de ennél még az Avonnak is van jobb intim mosakodója, sőt az összes, amit próbáltam, jobb ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

bettike70

2018. április 21.

Nagyon rossz termék .vizes állaga miatt nem gazdaságos .... sokat kell belőle pumpálni és az is kifolyik a kezemből nagyon nem jó
az illata az kellemes az állagán kéne javítani .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

az illata az kellemes az állagán kéne javítani .

wynter

2018. április 12.

Nem hogy a nehéz napokra, de a könnyűekre sem felel meg ez a termék, még minimálisan sem.
Nem érzem, hogy tisztítana vagy frissítene, plusz ahogy már előttem is sokan írták, vízhez hasonló állaga van. Bár ez tulajdonképpen felfogható pozitívumként is, hiszen így legalább hamar elfogy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Yubiri

2018. január 10.

Irritációt nem okozott, azt hittem teljesen illatmentes lesz, de van egy enyhe, kellemes illata is, amit nagyon nem bánok.
Az intim mosakodóknál különösen szeretem a pumpás kiszerelést.
Ami nagyon nem tetszik benne, amit előttem is mindenki említett, hogy teljesen vízszerű az állaga, sokat kell pumpálni, abból is sok kifolyik a kezemből, nagyon nem gazdaságos, amúgy jól felhabzik. A kamillás (kék címkés) változata ennél jobb volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Az intim mosakodóknál különösen szeretem a pumpás kiszerelést.

catarina0422

2017. december 4.

Az illata kellemes, de a vízszerű állaga miatt használhatatlan és egyáltalán nem gazdaságos. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.