Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. június 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A könnyű állagú vízimentaolaj azonnali felfrissülést nyújt és revitalizálja a bőrt. Nagyszerű hidratáló tulajdonságairól is ismert.

Friss és revitalizált érzést kölcsönöz a bőrnek.

250 ml

takimaci

2018. szeptember 19.

Imádom...Hidratált a bőröm, jó az illata...Nagyon jó tusfürdő, de mostanában nincs az AVON-nál, pedig ez nem szárítja a bőrt és az illata is jó!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

hbrigi25

2015. december 13.

Az én bőröm sajnos nem szerette. Finom, friss illata van, de használata után erős irritációt/ viszketést váltott ki a karjaimon. Nem tudom miért... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

spavanilly

2015. november 11.

Nem rossz az illata, de az állaga szerintem híg. Friss érzetet ad, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Cu2tka-baba

2015. július 10.

Nem rossz, nyáron kifejezetten kellemes frissítő az illata. Mondjuk én jobban szeretem a krémes tusfürdőket, de elhasználtam viszonylag hamar. Lehet beszerzem még, az egyetlen problémám vele hogy napi használattal nekem kicsit szárított. Amúgy akciósan teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Nikita0828

2015. március 22.

Én valahogy annyira nem kedveltem meg. semmilyen extra hidratáltságot nem érzek, az illata majdnem ugyan az, mint a Senses Lagoon-é. Átlagos, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

bernadett96

2015. március 15.

Jól habzik,jól tisztít,az illata viszont nem az én világom.Nem tartozik a kedvenceim közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 15.

t.evacska21

2014. november 24.

Nemrég fogyott el, nekem nagyon bejött. Enyhe, kellemes illata van és jó zselés állaga, valamint elég jól habzik is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

NiDDA

2014. október 8.

Nem sokat vártam ettől a tusfürdőtől.. Jó illata van, de semmi több, nem túl habzó, nem éreztem magam tisztának utána, úgyhogy másik tusfürdővel is tusoltam. 99 Ft-ért megérte végül is, legfeljebb kezet mosok majd csak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Vandus

2014. január 10.

Nagyon kellemes illata van, igazi felüdülés a használata. Szépen hidratálja a bőrt, én puhábbnak érzem a bőröm a használata után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

gigi

2013. november 11.

Kedvenc tusfürdőm az Avonból! Kipróbáltam jónéhányat, de számomra messze ez a legjobb! Az illata isteni, az állagával is elégedett vagyok, könnyű eloszlatni, tisztit, frissít, hidratál. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Színezék. Lila színű.