Avon

Ár:   1469 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bububaba, az összetevőket feltöltötte: margit17, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Tápláló és bársonyos habbá változó tusfürdő, mely gyengéden tisztítja és kondicionálja a bőrt, és a frissesség érzését nyújtja.

SimonEdina

2020. február 17.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval!
Én is kíváncsiságból rendeltem meg akciósan, pár száz forintért... Nem túl jó az illata, de az gyorsan el is illan. Szép a csomagolása, könnyű használni, praktikus. Egyáltalán nem habzik és amit kinyomtam belőle az hamar eltűnik. Egy fürdésre olyan 10-12 nyomást el kell használni. 2 hét alatt el is fogyott.
Semmi extra, erősen túlárazott, teljes ára rablás. Meg ne vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval!
Semmi extra, erősen túlárazott, teljes ára rablás. Meg ne vegyétek!

margit17

2019. március 15.

Kíváncsiságból rendeltem akciósan. Finom, kellemes illata van, de gyorsan elillan, még azelőtt, hogy kijönnék a zuhany alól. Szép a csomagolása, könnyű használni és praktikus. Szépen habzik - a flakonból kifújva - de utána nehéz további habzásra bírni és elég sok kell belőle, annak ellenére, hogy a csomagoláson keveset írnak. A tisztító hatása megfelelő, viszont a többit figyelembe véve erősen túlárazott terméknek tartom és teljes áron nem javaslom a megvásárlását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.