Avon

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2015. január 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

• kondicionálja a bőrt, selymesen puha és sima érzetet kölcsönöz számára
  • E-vitamint tartalmaz
  • gyorsan beszívódik

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szivecske

2018. szeptember 25.

Fuhh szerintem régen ebben nem volt ennyi alkohol... illata ok, meg tök jó ötlet, de miért kell bele annyi alkohol mint egy parfümbe... karra jó max.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

HDorina

2018. szeptember 25.

Sietős napokon amikor nincs időnk testápolót használni gyors megoldás, mert gyorsan beszívódik. Viszont nincs olyan hatása, mint egy krémes testápolónak. Csak csillapítja a bőr szárazságát, de nem kezeli azt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Moni86

2018. május 27.

Borzasztó az összes ilyen olajos cucc. Hát szinte csak alkohol van benne. Sebfertőtlenítésre való kb :) de nem hidratálásra. Véresre kapartam a lábam tőle. Úgy kiszárított. Kukába ment!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

zahraa

2018. január 9.

Sajnálom hogy ennyire le lett pontozva... en mar a masodikat taposom, es kizarolag gardroburites celjabol fogok megvalni tole, es mert most egy masik termek buvoleteben vagyok. Nekem abszolut bevalt. Nyarra kerestem valamit, ami konnyebb texturaju es termeszetesebb erzetu mint a muanyagos kenceficek, es hiaba vannak csillioert jok a piacon, ezt mar hasznaltam evekkel ezelott, ugyhogy tavaly megrendeltem megint. Csak a csomagolasat valtoztatjak a cuccoknak, eloveszik a regebbi termekeket, es ujkent harangozzak be. Ugyanazt kaptam mint akkor: praktikus es egy fokkal szebb csomagolast es kialakitast. Nem kell tubussal szenvedni, romma tekerni ha nem talalod a menetet, es valamivel higenikusabb, mint (hiaba a mosott kez) belenyulkalni es ugy hasznalni. Nem is beszelve arrol, hogy egy-ket razo mozdulattal frissitve van a tartalma, nem kell belekavarni ha picit megallt a tegelyben.
De a lenyeg: ha esszel van kifujva, alig kell masszirozni, azonnal beszivodik. Ami plusz pont: nem helyettesiti, de hasonlokepp teljesit, mint a szolikban kaphato barnito kremek. Ha az olaj szepen el van oszlatva mindenhol, egyenletesen es gyorsabban lehet barnulni. Nekem nem ragadt borhoz, tapadt ruhakhoz, es ami fontos szempont volt: nem is hagyott foltot a lengebb, vilagosabb ruhakon. Napi hasznalat mellett szinten tartotta a hidrataltsagot nap elejetol vegeig.
Az illata ugyanolyan mint a testapolojae. En nem erzem muanyagnak, de nem is tudom mihez hasonlitani, olyan tiszta erzetet ad hasznalat utan. Johnsons zold babaolajanak van meg hasonlo illata, de azt sem tudom jellemezni, pedig nem szoktam bajban lenni a meghatarozasukkal. Akarmi is, nekem nagyon tetszik, nem tolakodo, es hasonlo illatpermetet hasznaltam, szoval csak felerositette a hatasat. Citrusos illatokat mondjuk nem ajanlok melle, edesebb illatokhoz is tokeletes.
Csillamos hatasa minimalis, de nem is azert vettem, es munkambol kifolyolag orulok is ennek, a barna bort gyonyoruen kiemeli. Mivel telen nem hasznaltam, feherebb boron nem tudom, milyen. Szarazabb testbornek tokeletes, akinek tobb faggyut termel a bore, azt szerintem fullaszthatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Baabbii95

2016. április 21.

Hamar beszívódik és nem hagy olajos/zsíros érzetet maga után. Az illatával sincsen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Linuxo

2016. március 31.

húúú, de elegem van a most olyan divatos olajos termékekből....
Bántóan alkohol szaga van. Örülhetek, hogy nem adtam érte pénzt, úgy kaptam ajándékba...
Nem hidratál, nem csinál ez a termék semmit sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

húúú, de elegem van a most olyan divatos olajos termékekből....
Nem hidratál, nem csinál ez a termék semmit sem.

Damayanti

2016. január 20.

Nekem nem jött be, nem éreztem semmi különbséget és az illatukat sem szeretem ezeknek a Skon So Soft cuccoknak, mind egyforma illatú szinte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

blackcat00616

2015. november 4.

Nővéremtől kaptam 3 különböző olajsprat, köztük ezt is. Nagyon megörültem neki, mert utálom kenegetni magam minden este (elég száraz a bőröm). Sajnos rettentő mòd viszketek ezektől, a sima testápolójuktòl nem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

nika15151

2015. október 4.

Ezt a terméket ajándékként kaptam egy termékhez, még szerencse hogy nem adtam pénzt érte. Nekem egyáltalán nem tetszik, számomra problémás az illata, az állaga, a hatása. Biztos, hogy nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

nagyerika28

2015. szeptember 27.

Egész gyorsan beszívódik, hidratálása se rossz,ami nagyon tetszik,hogy az illata nagyon sokáig érződik a bőrömön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate