Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: ludvnora, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szupergyengéd formulája segít fájdalommentesen eltávolítani a bikinivonal szőrszálait. Bársonyos simaságot és puhaságot kölcsönöz a bőrnek. Érzékeny bőrre. Spatulával szállítják.

Banszky

2018. október 7.

Az én sűrű,vastag és fekete szőrszálaimat sajnos nem hozza le maradéktalanul de ez várható volt. Maradok a gyantánál csak intim területen kicsit kíméletesebb megoldást próbáltam e termék személyében keresni de nem sikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

pinupnicky

2018. október 4.

Régebben próbálkoztam egy szőrtelenítő krémmel, de sajnos azt nagyon nem bírta a bőröm, éppen ezért kétségek közt örlődve próbáltam ki ezt a krémet. Felkentem (nekem 4 perc elég) és szuperül leszedte amit kell. Ahol vékonyabban kentem fel ott nem volt 100%-os az eredmény, de a következő alkalommal kitünően teljesített. Nekem így is elég érzékeny a bőröm, úgyhogy csak a karomon mertem kipróbálni (és továbbiakban használni).
A negatívum, hogy másnapra már kicsit szúrok. Két epilálás közt gyors megoldásnak jó, de csak szőrtelenítő krémet használni szerintem elég nagy pénzkidobás. Az illata pont a tűréshatáromon van, még épphogy elviselhető. Utána elég sokáig kell mosni a bőröd, hogy lejöjjön ez a nyálkás valami. A spatuláról le kell szedni használat közben a rátapadt szőrös krémet, ami elég undorító. 2 pozitivuma van hogy kibírja bőröm és hogy gyors megoldásnak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Lillus90

2017. november 2.

Csak ezt használom bikini vonalra és hónaljra is. Az illata nem a legkellemesebb, de a hatása nekem tökéletes.... általában 5 percig hagyom magamon, mindent nagyon szépen leszed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

tenagi

2017. október 16.

Kb. a borotva többet ér és nem is ilyen büdös. Szóval maradok a borotvánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Kb. a borotva többet ér és nem is ilyen büdös. Szóval maradok a borotvánál.

cintiajtai

2016. július 19.

Most próbáltam ki, szuper! Engem megnyert ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Most próbáltam ki, szuper! Engem megnyert ;)

Liara

2016. március 1.

Kiváló termék, a hónaljamon mertem kipróbalni először (mert bár nem arra van, de a tájékoztató nem említi, hogy ne használhatnám, meg ott van, hogy érzékeny bőrűeknek...), 1 perc után üvöltve szedtem le, konkrétan LEÉGETTE bőrt. Amúgy sikeresen leszedte a szőr kb. 70%-át, illetve a bőröm kb. 20%-át. Kitűnő ajándék lehet esküdt ellenségednek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

helgus96

2016. január 22.

Számomra borzalmas. Éget, csíp és alig szed le valamit, és az az "illat"... Nincs érzékeny bőröm, de ez azzá teszi 2,5 perc alatt.. Csodálva olvasom, ezt a sok jó véleményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

anna09

2015. november 21.

Sajnos hirsutizmusban szenvedek, de semmilyen hormon problémát nem találtak ami okozhatná. Az alakom jó ezért mindig szomorú voltam, hogy nem hordhatok rövid topokat, bikinit annyira szőrös vagyok. Ugyan ez a krém bikini vonalra való és azt írja ne használd máshol, az egy elég intim terület, így én a hasamra kezdtem el használni. Sok idő és kissé pepecselős,körülményes a használata, de teljesen eltüntette a szőrt. Elég lassan nőtt vissza (összehasonlítva mondjuk a borotváláshoz az ember a lábán) ráadásul a vissza nőtt szőr kicsit ritkább volt és világosabb. Régi problémámat oldotta meg remélem lehet még kapni és beszerezhetek belőle később is! Ami a bikini vonalat illeti arra édes kevés az ereje szerintem. Nekem nem okozott sem kiütést, sem szőrbenövést, de érzékeny bőrűek szerintem ne használják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

benikavics25

2015. november 19.

azt teszi amit ígér és alapos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

azt teszi amit ígér és alapos!

tara95

2015. szeptember 21.

Nem csak bikinivonalon, de az ajkam felett is fantasztikusan szuperál, igaz akkor nem a spatulával, hanem egy durvább törülközővel törlöm le a felvitt terméket és a felesleges pihéket. Intim területen is tökéletes, nem irritál, nem csíp, fájdalom és vágás nélkül eltávolít minden oda nem illő szálat. Az igaz, hogy az eltávolítása után mintha valami gumis rész maradna a bőrön, természetellenesen sima lesz a felülete, aztán ez pár nap alatt lekopik de semmilyen problémát nem okozott. Gyakorlatilag teljesen olyan mint a borotva, csak minimális a fertőzés esélye. Ezért is váltottam rá, mert nem fertőtlenítettem normálisan borotválkozás után és egy fasza gyulladást sikerült bekapni, megfogadtam, hogy oda, soha többet. Szóval én venni fogom amíg csak lehet :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Steareth-20 ti I eu 2 1

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.