Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

2,5 perc hatóidővel.

Kiszerelés: 100 ml

Dian19

2017. január 29.

Nem vált be, 3x próbálkoztam vele, különböző ideig hagytam fenn, de alig vitt le valamit. Nagyon büdös is számomra. Kellemetlen érzetet hagyott maga után és az a kis szőr is amit levitt nagyon gyorsan visszanőtt és ahogy észrevettem sokkal intenzívebben is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

kpityike

2014. március 14.

Borzasztó szaga van, időt nem mértem, de kb 2-3 percet hagytam hatni, nagy nehezen le tudtam szedni a spatulával azt a néhány szőrszálat, de a bőröm úgy kimarta, hogy napokig fájt, és ki volt pirosodva. Pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

szevin007

2013. november 13.

Tegnap vettem meg, és ma már használtam is. Nálam tökéletesen működött, 4 percig hagytam fent, így hatott. Mivel erősebb a szőrzetem, ezért ennyi kellett neki, és szuperül levitte. Én felváltva csináltam mindkét karomon. :) azt hiszem, hogy megtartom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

babyface

2013. április 30.

olyan szaga van (igen ez már szag) amivel a világból ki lehetne kergetni. :D régen is próbálkoztam ilyen szőrtelenítőkkel több kevesebb sikerrel de eddig ez volt a legrosszabb. amellett, hogy nem szedi le a szőrt vagy csak nagy nehezen úgy ha a húsomba vájom a hozzá tartozó spatulát, a procedúra végén a szagától már öklendeznem kellett... kuka

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

zdoreebaba

2012. szeptember 3.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, mivel a lábaimon, a hónaljamon és a bikinivonalamon lévő szőrt is tökéletesen eltávolítja és kellemes, selymes érzést biztosít a bőrömnek. A Veet termékek közül is használtam ilyen krémet, de annak az illata beterítette az egész szobát, így emellett döntöttem, mivel szagtalan. Egyetlen problémám van vele, hogy nagyon gyorsan elromlik, és még a hűtőben tárolva is megsárgul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Blame

2012. július 30.

Nekem sem sokat segített sajnos. :/ Plusz kicsit büdös is volt. :/ De ettől függetlenül valószínűnek tartom, hogy később még teszek vele egy próbát. Bikinivonalon nem próbáltam. Hátha ott nekem is jól működik majd. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

balogh.fruzsii

2012. július 5.

Bikinivonalra tökéletes volt, úgy 5 percig hagytam rajta, és profin eltávolította a szőrt. Lábon is próbáltam, ott is használt, viszont a hónaljamon valamiért nem, pedig fennhagytam vagy 6-7 percig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 5.

csokilany

2012. június 15.

Nekem tökéletesen működik, csak bikinivonalra használom, mert máshol más módszer a nyerő, de oda ez a legkíméletesebb, nem irritál. Én 4-6 percig szoktam hagyni, úgy hatékonyabb, és a kis spatula is nagyon jól teszi a dolgát. Akciósan szoktam venni, kb 600 forintért, nagyon megéri. Már sokadszorra veszem újra, rászoktam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

missLauren

2012. június 11.

Nem vagyok túl szőrös, de rajtam akkor sem segített. Felpuhította a szőrt, de nem sikerült teljesen eltávolítani, kínszenvedés volt a használata. Sokkal jobb szőrtelenítők is vannak...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

szucslia

2012. május 3.

Kellemes pozitív meglepetés volt. Ha végszükség és időhiány lesz, mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Urea, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-20 ti I eu 2 1

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.