Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sylvi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Sensitive Botanicals arctisztító gyengéden tisztítja, frissíti és élettel tölti fel az arcbőrt.

lenarta23

2013. szeptember 6.

Nemrég vettem. Bíztam benne, hogy jó lesz, de nem vagyok tőle elájulva. Nagyon híg az állaga és habzani sem habzik eléggé- legalábbis nekem. Az illata olyan "zöld" illat. Nem tisztít rendesen, mert, ha utána tonikkal áttörlöm a bőröm, bizony látszik az alapozó nyoma. Hűsít is, amit én személy szerint nem szeretek. Pozitívuma, hogy nem szárítja ki a bőrömet. Összességében: jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.