Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Mélyen tisztitja és felfrissiti a bőrt, eltávolítja a sminket és hidratál.

Kiszerelés: 25 db

shara88

2014. január 11.

Nekem egyáltalán nem érzékeny a bőröm, mégis nagyon csíp mindenhol. Erősen könnyezek tőle. Ha azt akarom, hogy levigye az éjszakai sminket, jól meg kell vele dörgölnöm az arcom, de az fájdalommal jár. Kéztörölgetésre fogom csak használni, másra sajnos nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

gigi

2013. július 30.

Nem vártam tőle többet, mint hogy a nap végén nagyjából le tudjam törölni vele a szennyeződéseket. De nem tudom használni egyáltalán, marja a bőröm, a szemem körül elviselhetetlen, mert annyira könnyezek tőle. Tisztító tulajdonsága sem kiemelkedő, én nem ajánlom senkinek, főleg nem érzékeny bőrűeknek, amilyen én vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

agi.greendaygirl

2013. július 18.

nem gondolom, hogy sminkelt arc, vagy erősebben szennyeződött bőr megtisztítására elég volna egy kendő, de akcióban megrendeltem, gondoltam max. kezet törölgetni jó lesz nyáron.
A kendők mérete megfelelő, nem túl szárazak, nem túl nedvesek. Freshest Pure illatuk van. Frissítő érzés használni, szemsmink lemosására nem ajánlom, mert nem hatékony, és nem tudom, hogy a festéket mosta bele a szemembe, vagy maga a kendő volt a ludas, de eléggé csípte a szememet. Az alapozót egyébként szépen lemosta. Legjobban akkor szeretem használni, ha egész nap nem volt rajtam smink, akkor megfelelően tisztít, és meglepően jól hidratálja a bőrt.
A csomagolás praktikus, jól visszazárható, könnyen lehet egy kendőt kiszedni belőle, nem jön vele a többi. Nyárra szerintem praktikus, táskában könnyen elfér. Csodát nem vártam tőle, de amire használni akarom, arra tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sorbitol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sorbitol h 1 1