Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A moharózsa erejét felhasználva készült ez a termékcsalád. A moharózsa kálciumban gazdag, amely segít enyhíteni a bőr érzékenységét és helyreállítani egészséges, gyönyörű kinézetté és komfortérzetét. A Sensitive Botanicals termékek nem tartalmaznak sem színező- és illatanyagokat, sem tartósítószereket, így bőrét gyengéden és természetesen ápolják. Az éjszakai krém frissebbé, üdébbé és egészségesebb kinézetűvé varázsolja az arcbőrt reggelre.

PollyPodliPotty

2015. április 18.

Sajnos nekem sem vált be, mint előttem páraknak. Nekem beszívódik, nem azzal volt a gond, bár én is éreztem egyfajta bevonatot a bőrömön, amit maga után hagyott. Viszont nekem mindig pattanásom lett tőle. Egyszer abba is hagytam a használatát emiatt, most próbáltam újra, de most is ugyanaz történt. Én biztosan nem veszem újra, az én bőröm nem szerette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

liladiva01

2014. július 8.

Eltömíti a pórusokat, két nap alatt tele lettem mitesszerrel. Valóban réteget képez a bőrön, valószínűleg ennek köszönhető a pórusok eltömődése is. Tényleg nem érezni, hogy beszívódna, ragacsos érzetet hagy maga után, amitől nem csodálom, hogy egy alapos arckrémezés után nincs az embernek komfortérzete. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Brazilparty

2013. március 15.

Most fogyott el, kellemes krém volt, de nekem is volt ez a ragadós érzés felkenésnél. Nem csodaszer, de nem is zsírosította vagy szárította túl az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

newseeful

2012. december 7.

Jól hidratál (télen ez igazán hasznos) és tényleg könnyen beszívódik. Még az illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

brigooo

2012. április 24.

Tetszik, hogy kicsit gyöngyházfényes, amikor felkenem. Jó érzés a bőrömnek ilyenkor, viszont más hatását nem éreztem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

Rege

2012. március 27.

Érdekes gyöngyházfénye, gyógynövényes illata van, könnyű állagú, de én inkább azt szeretem, ha nem is zsírosabb, de "teltebb" egy arckrém. Én azt tapasztaltam, hogy egy arcgél (az Avon kékszínű hidratáló zseléje és ez a vizes-géles-krémes kence is) kellemetlen tapintású bevonatot képez a bőrömön - mint amiről az első hozzászóló is írt -, mintha csak a felszínen maradna, s nem hatolna be a mélyebb bőrrétegekbe. Engem zavart, hogy nem éreztem puhá(bb)nak tőle a bőrömet és hiányzott a komfortérzet krémezés után. Nem lett egészségesebb kinézetű tőle a bőröm, igaz, nem is rontott rajta. Az egyetlen változás, amit a használat során tapasztaltan, hogy idővel valahogy az illatát nehezen tolerálta a bőröm. 2,5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

magnes

2012. február 7.

Ez még a nappali változatánál is jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 7.

Ez még a nappali változatánál is jobban bevált.

Dorcsa

2011. december 6.

1 hete használom minden este, de egyszer sem éreztem, hogy nem szívódott volna be teljesen. Nagyon jól hidratál, én a nappali párját is használom, és mindkettőt 10 másodperc alatt beszívja a bőröm, ami jelenleg "normál" állapotában van, tehát nem szuperszáraz...! Mondjuk ez a mennyiségtől is függ persze, de nem érzem, hogy sok kellene belőle. Nagyon jó a komfortérzete a bőrömnek utána. Teljesen megérte az árát! (és ahhoz képest, hogy avonos nagyon jók az összetevők sztem)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

mogyizsuzsi650304

2011. december 6.

Nyugtató hatása kellemesen érvényesül. Van ellenben egy kellemetlen tulajdonsága, bevonatot képez a bőrön.
Én jobban szeretem a tápláló, puhító éjszakai krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 6.

Én jobban szeretem a tápláló, puhító éjszakai krémeket.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.