Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ági1994, Módosítva: 2012. november 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéden tisztítja a hidegnek, a szélnek és az intenzív napsütésnek kitett bőrt. Kondicionáló és nyugtató hatóanyagokkal segít tiszta és üde külsőt kölcsönözni bőrének.

Csirip74

2014. augusztus 15.

Más csomagolásban van nekem is, nem az ami a képen. Ahhoz képest, hogy téli, még nyáron is kissé szárítja a bőröm. A lemosó funkciója jó szerintem, bár tényleg nem habzik, de jól tisztít. Kicsit férfi kozmetikum illata van, ez zavar. Ha elfogy végre, nagyon fogok örülni.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

MsEevy

2014. február 21.

Szerintem jó, a hidegtől kiszáradt arcrészeket megfelelően puhítja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Szerintem jó, a hidegtől kiszáradt arcrészeket megfelelően puhítja!

cutecurly

2014. január 31.

Lehet még kapni most is, csak más a csomagolása. Benne van pl. az aktuális katalógusban is. Nos, előre is elnézést, a véleményem a termékről röviden és tömören: sz@r!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

lenarta23

2013. május 30.

Pont ma dobtam ki, mert valahogy meguntam. Nem mondom, hogy annyira rossz volt, nekem egy kicsit szárított és egyáltalán nem habzott, pedig habzó lemosónak vettem annak idején. Nekem is olyan érzésem volt a lemosáskor, mint, ahogy Njoythestyle is írta. Az illata nekem kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Njoythestyle

2013. március 30.

Hófehér, könnyen kezelhető krém nyerhető ki a tubusból, amit könnyű eloszlatni az arcon. A lemosásakor azonban teljesen megváltozik az állaga a korábbi krémesen csúszósból egy darabos, kézmegakasztó valamire: nem tudsz körkörös mozdulatokat végezni a bőrödön, mert megakad, hozzátapad ehhez az anyaghoz és hangra teljesen olyan lesz, mint amikor a frissen letisztított, jéghideg ablakon próbáljuk meg végighúzni a kezünket. A tetejében még iszonyúan szárít is. Nem ajánlom megvételre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

Hidratálók: Glycerin, PEG-6, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Panthenol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.