Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: gyorsi, az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Amethyst Mineral komplex segít fokozni és megtartani a kollagént és az elasztint, hogy a bőr tónusa egyenletesebb, a finom ráncok pedig lágyabbak legyenek, így bőre fiatalosabb külsejű lehet.

Gyümis

2012. május 3.

Én a görgős változatát "használom", a bőrmegújítót. Amikor legelőször kipróbáltam, határozottan jónak tűnt. Szemmel láthatólag látszott a jótékony hatása is - valószínű a krém állaga miatt -, tágabb lett tőle a tekintetem. Meg is vettem gyorsan. De pár óra múlva elkezdte csípni a szemem. Azóta többször próbálkoztam vele, de minden alkalommal rettenetesen csípte a szemem. Így már csak éjszaka használom. De ha elfogy, nem fogom újravenni.
A csomagolása - ez a görgős cucc - egyébként jópofa. Pláne, hogy csavaros és be lehet zárni.
Most megrendeltem ugyanebből a "bőrsimító" változatot. Még csak kipróbáltam, de azzal nem volt hasonló problémám, nem csípett. Rendszeres használatkor fogok tudni róla reális véleményt alkotni, de remélem nem fogok benne csalódni... Véleményem később publikálom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

gyorsi

2012. február 9.

Az én szememet nagyon irritálta. Eddig nem vettem észre, hogy különösebben érzékeny lenne a szemkörnyékem, de ez a krém csípte, és csak még fáradtabbnak éreztem tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.