Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. július 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó formula. Vulkáni kőkivonattal segít, hogy a körmeid kőkemények, a manikűröd pedig szép fényes legyen.

Jenniii92

2017. július 2.

Nagyon szép a színválaszték. Nekem a türkiz árnyalatban van meg. Akciósan jutottam hozzá 550 Ft-ért, ennél többet nem is ér. Valóban gyorsan szárad, de fürdés után már pattogzik le és a fedésével sem vagyok megelégedve. Elképzelhető, hogy majd akciósan veszek még 1-2 darabot a sötétebb árnyalatok közül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 14.

Nagyon szerettem az Avonos koromlakkok szinskalajat.Mindig ket retegben kenem fel,nekem ugy jobnan megfelel.Szerettem ha latni is a szint ,nemcsak gyengen.Igazan gyosan megszarad,ennek csak annyi a negativuma ha veletlenul kidol akkor is gyorsan megszarad.Tartossaga is jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 14.

Dallie

2017. június 12.

Bár speed dry, elég lassan szárad, mindig duplán kell felkenjem, hogy látszódjon a színe. Ezért kap 4 pontot, amúgy az árnyalatai nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Fabi95

2017. május 8.

A nyár egyik alapkelléke, vidám színekkel, gyorsan szárad. Két rétegben kenem fel mindig, és tényleg kevés idő kell neki míg tökéletesen megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Mariliisa

2017. január 18.

A napokban fogyott el, iszonyatosan régen állt a fiókban az egyetlen festésre éppen elég maradéka, pedig amikor megkaptam, nagyon sokat használtam. Egy sötétlila árnyalatban volt meg, sajnos már kidobtam a tégelyt, és nem emlékszem a nevére.
A színét nagyon szerettem, és azt is, hogy gyorsan szárad, viszont valószínűleg pont ezért elég hamar csomós lett a lakk a tégelyben, amit én úgy orvosoltam, hogy plusz három kicsi fémgolyót tettem bele, ez egy ideig egész jól bevált. Az ecsete sem volt az igazi, nem tudom, hogy más fajtájú volt-e, mint a többi avonos lakké, vagy a körömlakk formulájának volt hozzá köze, mindenesetre nem volt vele túl jó dolgozni. Két rétegben szépen fedett. A tartósságáról nem tudok biztosat mondani, mert a kézkörmeimre kb. kétnaponta kerül más-más lakk, a lábkörmeimen egyszer használtam, kibírta lepattogás nélkül, mielőtt hat nap múlva lemostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

MarcellaSchmidt

2017. január 18.

A színek nagyon szépek.. és valóban gyorsan szárad,de nem igazán éri meg, mert nem valami tartós nekem már másnap elkezdett lepattogni.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Poptie

2017. január 6.

Nekem a Twilight Blue van meg és imádom. Mire végigérek az egyik kezem körmein, már meg is száradtak. A hátulütője, hogy viszont hamar kopik is, de több réteggel és fedőlakkal ez tökéletesen orvosolható. Aki nem szereti a körömfestős mizériát, mert nincs rá ideje, vagy állandóan belenyúl valamibe, annak ez tökéletes választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Dorcsi16

2016. augusztus 23.

Nekem a Twilight Blue volt meg és nagyon nagyon szerettem. Két rétegben kentem, mint minden körömlakkot, de abszolút meg voltam vele elégedve. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet rendelni abban az árnyalatban, ami nekem volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Kremcica

2016. július 7.

Elvileg gyorsan szárad. Elvileg. Nálam nem gyorsabban mint bármelyik másik lakk. Sikerült is első alkalommal benyúlnom mert azt hittem egy réteg után nem kell fél órát várnom a száradásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Lexy96

2016. június 7.

Ez az árnyalat volt gyorsan száradt 2 rétegnél ha egy körömlakknak nincs színe nincs értelme 3.at felvinni mert akkor még megse szárad... szal 2 rétegben volt felkenve de hogy, már másnap lekopott a fele az azért elég gyász... olyan mintha egy Lora körömlakkot vettem volna csak 3x annyi pénzért ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone