Avon

Ár:   819 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Kiszerelés: 12 ml

Dinus95

2018. március 25.

Borzasztóan gyűlölöm az avonos körömlakkokat, mert egyáltalán nem tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Borzasztóan gyűlölöm az avonos körömlakkokat, mert egyáltalán nem tartósak.

kottazur

2018. március 14.

2 rétegben bírja, ha nem mosogatok sokat, egészen géllakkosnak mondanám a fedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Szabinavill

2017. november 20.

A száradást tekintve tényleg nagyon meg vagyok vele elégedve mert tényleg pár perc alatt megszárad. Lakkot csak a lábamon használok mivel a kezemen zselé van. Lábon nagyon tartós azt vettem észre. Legalább 2 rétegben szoktam felvinni mert úgy szebb a színe. Az ecsete szuper jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

misshkitty701

2017. november 2.

Szeretem ezt a lakkot, gyorsan szárad (bár gyorsan lepattog)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Szeretem ezt a lakkot, gyorsan szárad (bár gyorsan lepattog)

nicolekitti

2017. július 16.

Jó ez, csak nagyon puha érzete lesz a körmömnek utána, és emiatt eléggé karcolódik is a lakk. Nekem emiatt sosem volt tartós. Pedig a színek és az ecset nagyon jó, hamar is szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

gcintia

2017. június 9.

Még régen rendeltem a Lure árnyalatot, kb fél perc múlva megszárad de a második réteg már kicsit lassabban. 1 rétegben szoktam felvinni néha kettőben. Nem tartós 2 nap után pattogzik. De azért 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

shining

2017. május 17.

Még régebben rendeltem azóta se nagyon használom 😑 igaz , hogy hamar szárad de olyan nagyon kevés ideig bírja ,hogy jaj😟 nagyon gyorsan kopik ami azért elég nagy negatívum koromlakokknal és ami a legnagyobb csalódasom vele az az , hogy nem olyan az árnyalata mint a katalógusban 😧 szóval nem azt kaptam amire számítottam de azért a színe egész jó bár nem ezt kértem😂 díszítése használom néha annak megteszi persze csak fedolakkkal😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Luna11

2017. április 19.

Az első réteg tényleg gyorsan szárad, a másodikra egy kicsit többet kell várni. Két rétegben nagyon szépen fed, viszont nem mondanám tartósnak, kb 2-3 napig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Timiya

2017. április 4.

Ajándékba kaptam, de én nem fogom újravenni.
Gyorsan szárad, viszont kb. egy nap után már pattogzik.
De a színe szép szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Ajándékba kaptam, de én nem fogom újravenni.
Gyorsan szárad, viszont kb. egy nap után már pattogzik.
De a színe szép szerintem.

Vizililiom

2016. december 26.

Tényleg gyorsan szárad, de sajnos nem mondható tartósnak. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Tényleg gyorsan szárad, de sajnos nem mondható tartósnak. :(

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!