Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelika11, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiszerelés: 50 ml

Damayanti

2017. március 9.

Anno egyik gimis osztálytársam használta. Magamra tizenévesen sem fújtam volna, de legalább egy derűs, vidám illat. Szerintem konkrétan mandarin illat, mint egy mosoly a mandarin ligetben - gyanítom, hogy a bogarak jobban kedvelik, mint a kifinomult, összetettebb ízléssel bíró nők :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

adrica

2017. január 4.

Tényleg kis nyári semmiség volt. Ezért most csodákozom, hogy az Alkupiacon árulja valaki 6000.- -ért. Szerintem túlzás, ráadásul már nem mai illat. Hát ez van. Szerencsére nem égett bele a lelkembe, így nekem nem hiányzik. Olyan, meg vagyok nélküle, jön másik. Az az egy viszont bánt, hogy ha valakinek bármilyen Avonos parfüm tényleg illett a személyiségéhez, akkor nincs meg a lehetősége mondjuk 5-10 év után pótolni. Ez elszomorít. És most nem csak erre a parfümre gondoltam, hanem úgy az összes többi kivontra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Lory

2014. október 4.

Felejthető kis semmiség,enyhe gyümölcs illattal.Nem hagyott bennem maradandó nyomot,lassan használtam el,amikor nem akartam "igazi"parfümöt magamra fújni,mert mondjuk csak kiszaladtam a postára vagy az elfelejtett lisztért ugrottam le a boltba :D arra jó volt :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

narancsfavirág

2014. április 30.

Ez volt a kedvenc avonos parfümöm, de emlékeim szerint nagyon kevés ideig volt kapható :( Egyszerű, de nem túl édes illat, ami mindig jó kedvre derített :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

TimiK

2013. május 9.

Anyukámtól "kunyiztam" el annak idején, és azóta is a nyarat és élményeket jelenti nekem ez az illat. Könnyed, nyárias és finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

jns.melinda

2013. április 24.

Nekem volt egy ilyenem, de nagyon uncsi illata volt, így visszaemlékezve. Olyan 13 éves lehettem, amikor karácsonyra kaptam, ez volt az első teljes, nagy üveges "parfümöm". Akkor jó volt, kíváncsi lennék, ma még tetszene-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone