Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillashake, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

kriszta0

2016. június 5.

Meglep, hogy mennyire le van pontozva, mert számomra csillagos 5-ös. (Pedig eddig mindig úgy jártam, hogy a csillagokig pontozott kencék nagyon ritkán, ha beváltak. :D Elgondolkodtató. :D)
Egy jó pár (sok) évvel ezelőtt az egyik barátnőmmel elmentünk sátorozni 2 egész napra (.... :D). Bevettük a fejünkbe, hogy na majd mi aranylóan barna színnel fogunk hazatérni éppen ezért kb. reggel 9től estig, míg le nem ment a nap kifeküdtünk napozni. Azt tudni kell, hogy nagyon fehér bőrszínnel rendelkezem, kb. 5 perc napon tartózkodás (fényvédő nélkül) után elkezd LÁTHATÓAN égni a bőröm. Végig csak ezt a 20-as faktorszámú fényvédő spray-t használtam a barátnőm pedig a Sun Ozon 20-as faktorszámú naptejet kis kiszerelésben. (azért tudom, mert tegnap mindkettőt megtaláltam a szekrény mélyén, fogalmam sincs, hogy hogyan maradhatott nálam, mind1 :D) Neki volt már egy kis alapszíne, tőlem meg folyamatosan kérdezték, hogy beteg vagyok-e olyan sápadt voltam/vagyok. (Bár ez orvosnál, alkalmanként jól jött :) )
Arra számítottam, hogy le fogok égni (anno voltam olyan hülye és elhittem azt, hogy ha leég a bőr, az majd be fog barnulni), de számomra volt a legmegdöbbentőbb, hogy semmi. Egy kis pirosságon kívül semmi. Míg a barátnőm oly' leégett, hogy neki 1-1,5 hétig hámlott az egész teste. Durván!!!!
Én se nem hámlottam, sem égtem le, bár barnulni sem barnultam szinte semmit. (Mára már elfogadtam, hogy ilyen típus vagyok.)
Idei nyáron tervezem, hogy többször elmegyek majd strandolni, ki fogom próbálni újra ezt a fajta napvédőt (de természetesen nem fogok órák hosszat napon tartózkodni) és majd még update-elek, hogy ismét bevált-e vagy sem. Addig egyértelműen megkapja tőlem az 5 csillagot! :)
(Az tényleg igaz, hogy elég ragacsos érzetet hagy maga után, de számomra ez csak járulékos veszteség....nem égtem le, azt hozta amit ígért, sőt..számomra többet is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Kodi

2013. augusztus 19.

Elsősorban a spray formátum miatt nem vált be. Ha az embernek már ragad a keze, nagyon nehéz fújni a testre. Ezért nem feltétlenül az Avon a hibás, közben rájöttem, hogy más terméknél sem vált be ez a forma. Úgy oldom meg, hogy a kezembe fújom és aztán kenem magamra. Tényleg galacsinosodik, főleg ha valami más volt alákenve.
Volt egy időszakom, amikor spray-ket vettem, aztán azóta rájöttem, hogy nem praktikusak. Végülis nem égtem le a használata mellett, bár nem Görögországban teszteltem, de nem venném újra, mostmár csak naptej jöhet számításba. Ennél már csak a spray-napolaj kombináció a rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

kalmaniki

2013. július 28.

Nagyon rossz, leégtem a használata mellett, ráadásul nagyon alkoholos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Nagyon rossz, leégtem a használata mellett, ráadásul nagyon alkoholos.

csokilany

2013. március 6.

Hát napvédőnek jó, meg praktikus a szórófejecskéje is, de nem szárad gyorsan, inkább ragad, és nekem már olyan is volt, hogy napozás után fürdésnél kis galacsinokban mostam le magamról. Ráadásul az összetevői sem túl szépek, nem hiszem, hogy újra fogom venni, inkább valamelyik dm vagy rossmann saját márkás lesz, az jobb és kb ugyanennyibe kerül, ráadásul gyorsabban hozzáférhető, nem kell előre rendelgetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

gothy

2012. november 20.

Nekem bevált. Persze csak akkor használom, amikor már van egy kis alapszínem. Nyáron nem szeretem a krémeket, ezért ha már nem vagyok olyan hófehérke, erre váltok. Ezzel befújkálom magam, és gyorsan, szépen barnulok. Arcra azért én sem próbálnám ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

IchigoSachi94

2012. november 9.

Ez semmit nem ér. Rengetegszer befújtam vele magam és úgy leégtem, hogy egy hónapig azzal szenvedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

TijuMK

2012. augusztus 2.

Nekem nagyon kevés, csúnyán leégtem vele olyan voltam mint egy rák pedig én fújkáltam minden fürdőzés után. Most is avonos naptejem van de az Anew családból az 30faktoros és sokkal sűrűbb mint ez, azzal még nem égtem le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

agi.greendaygirl

2012. július 15.

én ezt használom, elégedett vagyok vele, mert könnyű a használata és az állaga is. nem szeretem ilyen melegben krémekkel kenegetni magam, ez pedig még hűsít is kicsit :) Persze az alkohol miatt érzékeny, száraz bőrre semmiképp sem alkalmas, csak rá kell nézni az összetevőlistára, első összetevő az alkohol..
Nekem csak télen száraz a bőröm, így semmi problémát nem okoz, viszont jól véd nagyon, még egyszer sem égtem le vele, kicsit sem.
Én egyébként úgy szoktam használni, hogy fújok párat és azt kenem el a bőrömön, így nem lesz rajtam túl sok, és nem is megy pocsékba ( a levegőbe ) a fele.
Arcra pedig nem is való, arra arcra való napvédőt kell használni, nyílván

update: nekem is sikerült véletlenül 'letesztelnem'. fesztivál kapunyitásra várva álltam több mint 3 órát a tűző napon ( 10-12 óra környékén). Indulás előtt befújtam gyorsan a karomat és a lábamat vele, de elfelejtettem a pólóm kivágásánál. Iszonyúan leégtem ahol nem fújtam be, nagyon fájt, hiába használtam utána irix leégésre való spray-t nem segített, és lehámlott a bőröm. A karomon semmi baj nem történt, és persze a lábamon sem, pedig izzadtam is eléggé, és fél 10 körül fújtam be magam. Nagyon jól véd, pedig elvileg csak közepes védelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Arcra pedig nem is való, arra arcra való napvédőt kell használni, nyílván

angeltear

2012. július 5.

Iszonyatosan alkoholos ez a spray, csak párszor próbáltam ki de ahová fújtam ott kegyetlenül csípte a bőrömet. Arcon meg végképp ne próbáljátok ki! Azt hiszem maradok a jól bevált naptejnél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

bandita

2012. május 17.

Gyorsan szárad használat közben, főként tavaly használtam folyamatosan, miután már barnultam valamennyit. A pumpájával sokat kellett bíbelődni, csak függőlegesen tartva permetezett egyenletesen, emiatt először mindig a tenyerembe fújtam, úgy vittem fel testre. Amit kifejezetten utáltam benne, hogy magas alkoholtartalma miatt elhomályosította a körömlakkjaimat!
A párom azonban kifejezetten kedveli, szőrös mellkasán nyomtalanul eloszlatható, nem ragacsos. Testére fújni közvetlenül azonban neki sem lehet, mert szintén az alkohol miatt jéghideg hatása van!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.