Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

palmiii

2019. május 4.

Még régebben vettem, ritkán használom, mert a kék színű változatom van. Nagyon elégedett vagyok vele. Könnyű használni, nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Suncrown

2019. április 13.

Bar mar nem kaphato, az egyik legjobb szemceruza, amellyel dolgom volt. Tobb eve megvan, meg mindig szuperul fest, nem maszatolodik, helyen marad. Nap vegen ugy kell lerobbantani a szemhejakrol. Sajnalom, hogy kivontak a forgalombol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

nyk

2018. július 2.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát, a fekete színűt már évek óta újra veszem. Hegyezni valóban nem egyszerű, ahogy többen is írták, viszont szerintem kevés ilyen intenzív színű szemceruza van amivel dolgozni is viszonylag könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

MoncsiT

2018. július 1.

A legjobb szemceruza, amit próbáltam. Több színben is megvan, nagyon intenzív a színe, nagyon puha és krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Reni666

2018. március 29.

na...NAGYON sok szemceruzát, probaltam kis már---

ez az egyetlen amire azt mondom hogy tényleg jo .
nem kopik le , nem maszatolodik ,
ténylegesen vizállo , alig lehet leszedni meg sminklemosoval is .
TÖKÉLETES , es könnyen használható ,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

na...NAGYON sok szemceruzát, probaltam kis már---

ez az egyetlen amire azt mondom hogy tényleg jo .
nem kopik le , nem maszatolodik ,
ténylegesen vizállo , alig lehet leszedni meg sminklemosoval is .
TÖKÉLETES , es könnyen használható ,

Aancsaa

2018. február 14.

Fekete árnyalatban van meg, nagyon szeretem szép erőteljes a színe és lehet füstösíteni is. Hátránya, hogy kb. lehetetlen hegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

midanett

2017. december 20.

Valaki tippet tudna mondani, hogy hogyan kell hegyezni?
Mivel mindent megpróbáltam és sehogy sem ment, így kipróbálni sem tudtam igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Valaki tippet tudna mondani, hogy hogyan kell hegyezni?

Betti0922

2017. október 4.

Gyonyoru fekete szine van es nagyon tartos, jo ideje ot hasznalom. Egyedul hegyzni utalom 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

EnikoJuhasz

2017. szeptember 21.

Még nem találtam ennél jobb gél állagú szemceruzát, de nem a legbombabiztosabb azért. Jól el lehet satírozni, füstös szemhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

yvettsz

2017. szeptember 5.

A legjobb szemceruza, évek óta csak ezt használom. Könnyű felvinni, nem maszatolódik, a helyén van amíg kell. Micellás vízzel vagy vízálló sminkhez való lemosóval könnyen lemosható. Mostanában nincs a katalógusban és Avon üzletben sem kaptam, remélem nem szűnik meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.