Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

nanne

2015. augusztus 25.

Könnyű használni,bár nem lehet igazán hegyesre hegyezni (?) vagy én vagyok béna... , de! könnyen siklik és tartós is. Az ára megfelelő, kár, hogy nincs nagyobb színválaszték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

2015. augusztus 8.

Blackberry árnyalatot vettem meg, eszméletlenül szép szín (lilás-barnás-feketés), de kb. a használhatatlan kategória. Nagyon puha, kenődik mindenfelé, totálisan alkalmatlan szemhéjtusnak. Próbálkoztam úgy, hogy teszek fölé ferde ecsettel port, egy fokkal jobb az eredmény, de még úgy is nagyon kenődős, 1-2 óra után totál igénytelen hatást nyújt. Kukáztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

educ

2015. július 22.

Alapnak is nagyon jó, mert egyáltalán nem kemény, inkább krémes az állaga. Tartóssága hááát tartósnak mondanám, viszont igencsak képes maszatolódni. És sajnos hamar elkopik és elfogy, emiatt már nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

rizspufi

2015. július 11.

Vízvonalra használtam, nagyon tartós, nem maszatolódik el. Könnyű használni. Ráadásul nekem egy csodaszép csajos, csipkés ceruzám van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

cacti

2015. július 6.

A fekete színű volt meg évekkel ezelőtt, nagyon tartós volt tusvonalként (vízvonalon már nem emlékszem használtam-e egyáltalán), egy végigbulizott éjszakát (este 8-tól másnap hajnal 5-ig) simán kibírt elmosódás nélkül. Gyönyörű fekete színe van, de gyorsan fogy és néha hegyezni sem volt egyszerű. Ameddig nem találok egy másik ugyanilyen tartós ceruzát ez marad a kedvencem. Nem szeretem az Avont, de ezt tényleg eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

CsZsuzsi

2015. július 5.

A fekete színű ebből a fajtából, nagyon gyenge, gyorsan lekopik. Én tusvonalként használom, nem vízvonalra, a többi színt, ha ecsettel viszem fel, szemhéjalapra, akkor egész nap bírják, és nagyon szép intenzív színük van. Kicsit gyorsan fogynak így, hogy gél állagúak, de nem annyira vészes ez sem. Egyszerűen próbáltam már jobb terméket is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Szandi21

2015. július 1.

Nekem egyszerűen nem tetszik a Bourjois szemszerucám magasan túlszárnyalja ezt a terméket sajnálom hogy megrendeltem, de ha már így alakult elhasználgatom. Nem tetszik hogy nem lehet hegyezni és nem lehet vele így olyan vonalat húzni amilyet szeretnék emiatt aztán a szemhéjtus funkciót se tudja betölteni, így csak néha a szemceruzaként használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

pmarcsi

2015. június 29.

Nagyon tartós, de ezt gondolom mindenki tudja már :) . Ezzel kezdtem anno cicaszemet rajzolni. Sokáig nem is váltottam, kezdőknek szerintem tökéletes. A feketéből mindig van itthon, de már a többi színt is beszereztem nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Hannaa

2015. június 25.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, éés kiderült, hogy nagyon jól tettem!! A szemceruzákat általában a tusvonalra szoktam használni vékony vonalat húzva, vagy a mindennapokban a szemem külső sarkába húzok egy kis vonalat, ami alig feltűnő, ám mégis optikailag hatalmasra nagyítja a szemem! Most megtaláltam a szemceruzát, ami nem maszatolódik el, nem mászik el! Nálam reggeltől estig ott maradt ahová tettem!!! Puha ugyan, de nem kell félni a hegyezésétől, hűtő után (ahogy lehet olvasni korábbról) simán hegyezhető!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

lauran22

2015. június 24.

Update: Ezt még sminkleosó+arctisztító kombó se szedi le.Komolyan 3szor mentem így át szememen és ne jött le, pedig nem fixáltam.
Elképesztően tartós, pár óra múlva is a vízvonalamon van persze egy picit kopva, de szinte tökéletesen. Egy vékony ecsettel tusvonalat is lehet vele húzni. Akinek olajosabb a szemhéja (ahogy nekem is az) használjon szemhéjalapot vagy áttetsző púdert és úgy nem kenődik egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.