Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A merész, intenzív árnyalatok "szupersokkoló" tekintetet kölcsönöznek. A ceruza tartós hatást ad, nem ül meg a szemráncban. Használja kontúrozásra, szemhéjszínezésre, vagy akár mindkettőre együtt!

Termékvariációk:

• Chocolate Melt - Cream Dream,
  • Moonshine - Starry Night,
  • Princess Pink - Royal Velvet.

Kiszerelés: 2,7 g.

tavikacsa

2014. február 9.

A Moonshine - Starry Night és a Princess Pink - Royal Velvet árnyalatok vannak meg, nem igazán tetszik, mert elég kemény és nehéz vele dolgozni. Nekem mindkettő félbe is törött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Bebek

2013. november 6.

Nekem az ezüstös-szürkés színű van meg. Az Avonos hegyezővel simán ki tudom hegyezni, passzol bele.
Viszont nem nagyon használom, sőt kb 1 éve nem használtam. A színe jó, csak nehéz egyenletesen kifesteni vele a szemem. Tartóssága is közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Thimeee

2013. október 26.

Nekem a Chocolate Melt - Cream Dream kombináció van meg és imádom. Avonos szemhélyalappal egész nap kibírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

timity

2013. március 10.

Nekem a starry night azaz a világos/sötét ezüst árnyalat van meg. Nem szeretem, hogy nincs hozzá normális hegyező.. Vagy csak én nem találtam meg! :) De szerintem nem szabvány méret ez a szemhéjszínező, mert a többi avon ceruzák átmérőre kisebbek..Megcsinálhatták volna csavarós kivitelben is! A színeit nagyon szeretem, de nem túl tartós. Szépen eldolgozható, de gyorsan fogy és kenődik..Az biztos, hogy nem venném újra,mert maszatolódik, nehezen hegyezhető, és ahhoz nem olcsó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

wikke

2012. november 8.

a barna-sárga van meg, ma próbáltam ki először. kicsit gyengének találtam hirtelen, de nem az. nagyon szép, és valamennyire tartós is. tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

kitkat

2012. október 18.

A színei nagyon tetszenek, de sajnos nem tartós, az előző hozzászólóval teljesen egyetértek. Nekem is a pink-lila színű ceruza van, szemhéjon teljesen csomósodik, de a kontúrvonal sem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 18.

andrej

2012. szeptember 1.

Nekem a Princess Pink - Royal Velvet árnyalat van meg, de nem vagyok vele megelégedve. Csíkos lesz a festés és könnyen elmosódik, egyáltalán nem tartós, valamint bizony, megül a szemráncban.... nem ezt vártam, pedig nagyon tetszik maga a ceruza és szép színei vannak.
Kontúrozásra még talán elmegy, de a szemhéjon használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Kontúrozásra még talán elmegy, de a szemhéjon használhatatlan.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.