Avon

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. május 16.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Kollagénnel és retinollal a teltebb ajkakért.

melindae

2014. november 23.

Rendeltem egy Pink freeze árnyalatot. Nagyon halvány fagyos rózsaszín, csillámok nélkül, ezüstös fénnyel, nem aranyló, aminek örülök. Igazi téli szín, inkább hideg tél típus-nak való árnyalat. Nem tapasztaltam bizsergető érzést, dúsítást sem annyira, de nem ez volt a cél mikor rá esett a választásom, úgyhogy elnézem neki ;) Nekem nincs bajom eddig a túl krémes állagával, szerintem pont jó, hidegebb időben főleg. Talán ami picit zavar, hogy beül a ráncokba, ez emelett a halvány szín mellet különösen csúnya látvány. Emiatt muszáj alá szájbalzsamot kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 23.

Black Fairy

2014. július 13.

A Divine wine árnyalat van meg nekem.
A csomagolása iszonyatosan igényes és elegáns szerintem, őszintén szólva nekem a régi avonos rúzs csomagolások sokkal jobban tetszettek...
Az illata kellemes édes, egyáltalán nem zavaró, tolakodó, és nem is tart sokáig, szerintem ez is pozitív tulajdonsága...
Első ránézésre egy csodálatos szőlős szín, aranyló csillogással, használat közben pedig egy intenzív és élénk színt kapunk. Semmilyen bizsergető érzést vagy ilyesmit nem ad, és nem szárítja az ajkakat...Viszont sajnos én a dúsító hatását se tapasztaltam, bár krémesen siklik, és nagyon szépen fed. A tartósságával egészen meg vagyok elégedve, egy átlagos rúzsnak megfelelő.
Az ajakdúsítás hiányában levonok egy csillagot, de egyébként egy nagyon erős négy és feles termék számomra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

A Divine wine árnyalat van meg nekem.

B.Sz

2014. július 5.

Nekem ebből a Shimmer Peach árnyalat van meg és nagyon szeretem. :) Sötétebb, mint a katalógusban, de szerencsére így is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Nitaa

2014. május 30.

In the pink árnyalat van meg és imádom. Nagyon szép a színe, nem szárít. Ez a kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Oraculum

2014. január 2.

1-2 óra a tartósság, de szépek a színek és akciósan egészen pénztárcbarát áruk van, napi használat mellett is sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Calipso

2013. november 2.

A Beige Nude és az In The Pink van meg, mindkettő szín gyönyörű.
De... Egyrészt szerintem túl krémes, ami miatt tényleg nem lehet szép egyenletesen felvinni, mert beül az ajak ráncaiba; én az ujjammal szoktam beleütögetni, emiatt viszont nem tudom tükör nélkül használni.
Másrészt pedig nálam most kezdődött ez a problémája, hogy annyira krémes a rúzs, hogy felkenéskor már attól a minimális nyomától is dőlni kezd. Észrevettem már korábban is, hogy csíkos a felkenéskor használt oldal ellentétes felén, csak akkor még nem tudtam mitől... Most már rájöttem, hogy azért van rajta több csík is, mert felkenésekkor különböző mértékben tekertem ki, így több helyen is hozzáért a tokhoz. A Beige Nude sajnos el is tört (bár inkább "szétcsúszott"), úgy kellett visszaapplikálnom a megmaradt csonkjához.
Nem szívesen mondom ezt, mert tényleg nagyon szépek a színek, de ha megunom ezt a bosszantó tulajdonságát, lehet a kukában végzi :'(
Csak a színek miatt kap 3 pontot...
Másnak is van ilyen problémája vele?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

A Beige Nude és az In The Pink van meg, mindkettő szín gyönyörű.
Csak a színek miatt kap 3 pontot...
Másnak is van ilyen problémája vele?

Tesa

2013. október 11.

Nagyon szeretni valóak. Krémesek, nem szárítanak, kellemes viselni őket. Tartósságot illetően nincsenek annyira nagy elvárásaim, az a 2-3 óra, amit kibírnak, tökéletes.
Az In the Pink és a Terracotta minta van meg, nagyon szeretném majd mindkettőt megvenni rendes méretben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

gordiana

2013. szeptember 27.

az in the pink árnyalat van meg. sötétebb, mint a katalógusban és én kifejezetten világosra vágytam, ezért ritkábban használom, mint szerettem volna, de! nagyon tetszik, krémes, szép erős a színe, és nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

coconut70

2013. június 15.

Az Avon termékei közül szerintem a rúzsok az egyik legjobbak.Nagyon tartós,nekem nagyon sokáig fennmarad.Krémes állaga és kellemes illata van.Hidratálja az ajkakat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Bellala

2013. június 6.

A kedvenc rúzsaim :) Krémes, könnyen felvihető, pigmentált, hidratál és nekem 4-5 órán keresztül fent marad, evés-ivás után minimálisan kell csak igazítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0