Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

A MoistInfuse technológiának köszönhetően a szájfény hidratáló színt és csábító csillogást kölcsönöz az ajkaknak. Elképesztően puhává varázsolja a bőrt, fényes és intenzív színt ad neki. 4 csodálatos szín, melyek színmegújító pigmenteket tartalmaznak.

Inez

2012. november 11.

Violet beauty színűt kaptam ajándékba.
Nehezen találok igazán hozzám illő szájfényt - sápaszt, erős a színe, nem látszik a számon, látszik de rövid ideig, túl csillámos, egyáltalán nem csillámos, ragad, rossz ízű vagy túl finom, épp jó lenne de szárít, rossz az ecsetkéje, stb. Nem, nem vagyok kekec. :)
Nem lettem túl lelkes ahogy megláttam a színét, a márványozottsága viszont jól állt neki, kipróbáltam. Meglepés. Egyike a legjobbaknak az eddig utamba akadóak közül, veri a sokkal drágábbakat.
Pont jó.
Már rendeltem, hogy mindig kéznél - szájnál - legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

Violet beauty színűt kaptam ajándékba.
Pont jó.
Már rendeltem, hogy mindig kéznél - szájnál - legyen.

reka196911

2012. október 2.

Nagyon jó kis szájfény és imádom a színét!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Nagyon jó kis szájfény és imádom a színét!

Bogcsika

2012. augusztus 26.

Nekem nagyon bejött, állagra is, hidratáló hatásra is, színre meg aztán pláne! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Szivike18

2012. július 11.

A színe nagyon szép, viszont nem éreztem, hogy hidratált volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

A színe nagyon szép, viszont nem éreztem, hogy hidratált volna.

divatbolondblog

2012. február 22.

Nekem tetszik. Bár semmi extra, viszont jobban hidratál, mint pl a többi avonos szájfény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.