Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RedDemon, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Avon Szőrtelenítő krém érzékeny bőrre gyengéd formulájával fájdalommentesen távolítja el a szőrszálakat és selymesen sima érzetet nyújt.

• érzékeny bőrűek is használhatják
  • spatulával szállítjuk

Lovemyhair

2018. november 5.

Nekem nem vált be. Nem szedi le a szőrszálakat, egyetlen egyet sem!! Iszonyatosan büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

tara95

2016. július 3.

A tajtékvirágos verziót vettem meg. Korábban már használtam azt ami bikinivonalra van, nem csak az intim területen hanem az arcomon is teljes megelégedéssel. Mivel az összetevők között nem láttam különbséget így ezt rendeltem meg, mondván ez is tajtékvirágos, működni fog. Nagy hiba volt...nagyobb mennyiség az igaz de csíp, éget és mar az arcomon, sebesre. Bikinivonalon érdekes módon működik, nyilván a bőr vastagságától függ a hatása de nagyon mérges vagyok rá...így maximum 3-ast érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

sam

2013. augusztus 17.

Nos, ma kipróbáltam a hónaljamon és valami elképesztően csípett, de annyira hogy még fel is szisszentem, a szaga rendkívül kellemetlen és még a szőrt se vitte le, ha lehetne 0 csillagot adnék...

Éésss annyira felmarta a bőröm, hogy vérzek tőle és fáj az egész hónaljam területe. És sensitive bőrre fejlesztették ki. Azt hiszem ez egy kicsit felháborító... Ezt soha, de soha nem felejtem el Avon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

audreyx

2013. július 19.

Előtte Veet-et használtam hónaljra (más helyekre nem krémet szoktam), de annak nem szerettem a szagát, úgyhogy gondoltam, kipróbálom az Avonét... és milyen jól tettem! Sokkal szebben leviszi a szőrt, nincsen olyan kellemetlen illata, úgyhogy én maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

csokilany

2013. május 14.

Mintha kétszer lenne fent az oldalon ez a termék, vagy újabb verzió, nem tudom, de azért leírom ide is a véleményemet (az összetevők ugyanazok, mint a másik feltöltött terméknél)
Nekem tökéletesen működik, csak bikinivonalra használom, mert máshol más módszer a nyerő, de oda ez a legkíméletesebb, nem irritál. Én 4-6 percig szoktam hagyni, úgy hatékonyabb, és a kis spatula is nagyon jól teszi a dolgát. Akciósan szoktam venni, kb 600-700 forintért, nagyon megéri, kb. 2 hónapig elég. Már sokadszorra veszem újra, rászoktam. :)
Úgy hallottam, hogy van, akit a varázsmogyoró (witch hazel) irritálhat, lehet, hogy néhányatoknak ezzel van baja, bár túl sok nem lehet belőle a termékben, lévén, hogy utolsó előtti összetevő...
Mindenesetre nekem eddig csak ez használt, ami nem bántott, úgyhogy én 5-ösnek értékelem, de ha találtok jobbat, szóljatok...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Cu2tka-baba

2012. június 12.

Amikor használtam semmi probléma nem volt nem okozott különösebb irritációt, és hamar leszedte a szőrszálakat. Viszont azelőtt sosem pöttyösödött a lábam sem epilálás se gyanta használatakor, de ezután olyan a bőröm ahogy a szőrszálak elkezdenének nőni, mintha kanyarós lennék ... soha többet nem akarom látni sem..:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

bunnyberry

2012. február 23.

Megvettem próbaképpen. Csak egy nagyon kis területen mertem használni. A használati utasítás szerint csináltam mindent, nem nagy ördöngösség a használata. Sőt még direkt rövidebb ideig hagytam rajta mint ameddig kellett volna. Ez azért történhetett meg, mert kb 2 perc után úgy elkezdett marni és csípni ahová felvittem, hogy ilyet még soha nem tapasztaltam, mintha savval öntöttem volna le azt a kis foltot... Azonnal le is mostam, soha többé nem használnám újra! Ráadásul azon a kis helyen ahol használtam beletelt 2 hétbe mire sikerült "visszanövesztenem" a konkrétan lemart bőrt... (az alsólábszáramon használtam a félreértések elkerülése végett, tehát még nem is érzékeny részen) Úgyhogy lehet hogy érzékeny bőrre hirdetik, de az én bőröm nem bírta :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

RedDemon

2012. február 13.

Nagyon érzékeny a bőröm az ilyen krémekre... A Veet-től olyan volt, mintha csalánba estem volna, akkor úgy elment a kedvem ezektől, hogy mondom, soha többet! De egyik ismerősömnek is érzékeny a bőre, ő talált rá erre a termékre, ajánlotta, hogy próbáljam ki. Kezdtem megörülni, mikor próbát csináltam a csuklómon, és másnapra nem lett semmi. Ezután mertem csak rákenni a hónaljamra(egy régebbi borotválásos "baleset" miatt nem használhatok borotvát ott)és meg voltam elégedve vele. Szépen levitte a szőrt, nem is erősödött tőle, a borosta messze nem volt olyan szúrós, nem ütötte ki a bőrömet, és 3-4 naponta kell csak ismételnem. Ez egy egészen jó Avonos termék lett. Egy hátránya van, amire elég kényes vagyok, az a szaga... De melyik ehhez hasonló terméknek van jó illata?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Urea, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-20 ti I eu 2 1

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.