Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dudorka, az összetevőket feltöltötte: bernai, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Radírozó hatása révén puha érzést és ellazulást nyújt a testnek. A lótuszvirágból nyert kivonat óvja a bőrt, míg a kókusztej kisimítja és hidratálja azt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

macspamacs

2015. április 2.

Nagyon szerettem ezt a terméket! Úgy tudom, hogy már nem lehet kapni sajnos... Kellemes az állaga, finom, virágos illata van - ami mellesleg sokáig tart fürdés után is - és nem olyan durvák a szemcséi. Praktikus kiszerelés. Telitalálat! :) Biztos, hogy újraveszem, ha meglátom a katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Babooca

2014. január 5.

Úgy érzem én leszek a mumus, aki lehúzza ezt a terméket a mélybe. Én még nem nagyon utáltam meg kozmetikumot, de ez közéjük tartozik. Egyszerűen semmit sem ér. Én azt szeretem, ha egy testradír normálisan radíroz és nem kell feltuningolni szódabikarbónával meg kristálycukorral. Az illata tényleg finom, de heti 1 használattal fél év után már meguntam és kissé undorodom tőle. A hatása, amint már említettem kritikán aluli, de nem csak nekem probléma, a családom összes tagja kerülgeti, rakosgatja csak egyik polcról a másikra. A bőrön viaszos réteget hagy, nehéz lemosni. Az úszkáló kis barna zselés cafatkák pedig nem gusztusosak. Nem érte meg az árát, nem luxus termék. Teljes áron vettem, de soha többé. Az ára az egyedi luxus... Az Avon Planet Spa Holt-tengeri testradírja sokkal de sokkal hatásosabb, azt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

karnisgabi

2014. január 5.

Imádom ezt a terméket! Az állagát, az illatát, mindent. Szeretem mert közepesen durva a radírozó hatása, ezért tényleg érzem tusolás után a bőrömön a változást, -illatos, puha, selymes lesz. Sajnos egyre kevésbé elérhető, kimarad az Avon katalógusokból. Tanácstalan vagyok melyik termékkel pótolhatnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 5.

ppetruska21

2013. december 27.

Imádom az illatát, egyszerűen nem tudok betelni vele. Tökéletesen radíroz és használat után is megmarad az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

h.ancsi89

2013. augusztus 30.

Az illatát nagyon szeretem, valóban nem sok benne a gyöngyöcske,próbáltam már erősebb testradírt is,de alapvetően jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

xxmaiax

2013. április 24.

Az illata nagyon kellemes, ellazít, de a radírozó gyöngyök száma elég kevés, mindenképp szükséges a jó radírozáshoz kesztyű vagy szivacs de azért imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

KataaBabaa

2013. április 2.

Bár testradírnak írják, sztem elhanyagolható a benne található radírozó gyöngyök mennyisége. Én luffa szivaccsal együtt használom, úgy viszont jó. Isteni az illata, jót tesz a bőrnek és a lelkemnek is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

dudorka

2012. október 24.

Imádom az illatát, tényleg relaxáló hatású, kikapcsol zuhanyozás közben, azt vettem észre, hogy ha ezt használom, mindig tovább vagyok a fürdőszobában :) Mivel nem annyira durva szemcsés, ezért majdnem minden nap bevetem, csak így sajnos elég gyorsan elfogy, pedig 200ml-es...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

NC

2012. szeptember 27.

Abszolút imádom! Annyira jó illata van, hogy legszívesebben ki se jönnék a zuhany alól :) jól radíroz, élénkíti a bőrt, és puhább, hidratáltabb is tőle a bőröm, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Pindusz

2012. május 31.

Valóban jó kis testradír. Isteni finom illata van, hatása is meggyőző. A hétköznapi tusolásokba így becsempészhetünk egy kis luxus kényeztetést. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.