Avon

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AnnaR, az összetevőket feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2020. május 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: calabriai bergamott, elragadó magnólia, tiszta szantálfa.

Ár: 300+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: minta, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Puszedli83

2020. június 17.

Mintám volt belőle. Tetszik ez a gél formula, az illata finom, nőies, nem tolakodó. Rajtam elég tartós volt, egész nap érezni lehetett. Nagyban nem biztos, hogy megvásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

xszemyx

2020. május 15.

Szerintem tök jó. Nekem most egy kevésbé tolakodó, nem órákon át intenzíven tartó, kellemes illatú, bőrközeli parfümre volt szükségem várandósság alatt. Ezt mindet tudja ez a cukiság. Nekem az üveg tartó bejön, picit tényleg fantáziátlan a műanyag cucc, amiben effektív az illat van. Gombnyomásra annyi gél jön, amit két csuklón és a nyak két oldalán el lehet dolgozni. Szép dísze a fésülködő asztalkámnak, és remek szaglásznivaló a csuklómon. 💗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

skin

2020. május 2.

Minek nevezzelelek? Ez jutott róla eszembe. Az ötlet maga nem rossz,hogy gél parfüm ,de abból is egy hígabb fajta. Az illat erőszakosan zöld nem kifejezetten roppanós fajta . A hatósugár kicsi a tartóssága még kisebb.. A csomagolás nesze semmi fogd meg jól. Képzelj el egy üveg
( ?) tartót amit belehelyeztek egy darab műanyagba. Ennyi .
Pénzkidobás számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 2.

( ?) tartót amit belehelyeztek egy darab műanyagba. Ennyi .
Pénzkidobás számomra.

Csutak

2020. május 1.

Mintája volt csomagolva az egyik újsághoz, amit venni szoktam. Jó illata van, de hamar elillan, gyakorlatilag tíz perc múlva már semmit sem éreztem. Nem tudom, mit akart a márka, de ha már nem folyadék állagú parfümöt, akkor inkább a krém jobb lett volna...mert ennek a gél állagnak semmiféle tartóssága nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Hidratálók: Glycerin, PEG-12