Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szerelem luxuskivitelben! A Gold parfüm a luxus, a gazdagság és a szerelem megnyilvánulása. Keleti gyümölcsök és virágok lágy fás aromákkal, ámbrával és vaníliával. A dekadens orientális illat kifinomultságot és eleganciát sugároz.

Ritka! Avon Today Tomorrow Always Gold parfüm eladó
Ár: 9500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

nygigi

2022. március 19.

Ez a legfinomabb illat a Today Tomorrow Always sorozatból. Nagyon szép arany csillámos az üvege és nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 19.

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

Sajnos nagyon nem tetszett. Totálisan más, mint az összetevői alapján gondoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Jenniii92

2015. február 25.

A sima Today Tomorrow Always parfümöt imádom, de ez kifejezetten büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

A sima Today Tomorrow Always parfümöt imádom, de ez kifejezetten büdös.

renci011

2014. január 4.

Karácsonyra kaptam apukámtól, testápolóval együtt! Azt kell mondjam egyezik a stílusunk, mert szerelmem ez a parfüm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

nikol134

2014. január 4.

Mikor bejött ez a parfüm akkor kaptam ajándékba anyukámtól, nagyon erős de kellemes az illata, még napok múlva is éreztem a kabátomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

fehercica80

2013. november 29.

Én nagyon beleszerelmesedtem ,és az Avonnak ez is egy nagyon szuper parfümje. Minden téren a tartosság ,az illat , nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Percoon

2013. szeptember 17.

Több évvel ezelőtt volt meg ez a parfüm, akkor nagyon szerettem, ő volt az ünnepi parfümöm elég sokáig...kiváncsi vagyok, hogy most is kedvencem lenne e, kár, hogy már nincs a katalógusban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

cicafun

2013. június 9.

Régen volt ilyen parfümöm. nagyon szerettem, igazi őszi-téli illat volt. Nagyon kár érte, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 9.

anita_fliszar

2013. március 26.

Jó illata van,tartos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 26.

Jó illata van,tartos.

njusziful

2013. március 20.

Nekem van 30/12 ml, ha valakinek kell, jelezze a njusziful@gmail.com-ra. Ára: 1500,- HUF.
Sajnos már nem bírom az illatát, nekem kicsit tömény. Rajtam egész nap érezni, a ruhákon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.