Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A mámorító virágok pikáns és misztikus keveréke csábítóan fonódik össze a szexi, fás illatok és az érzéki fekete méz ölelésében.

Avon Treselle Mystique Edt
Ár: 9000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Ár: 3990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Minimális hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

mona82

2019. december 30.

Mostanában a sötét üveges parfümökre kattantam rá, nem tudatosan, de két hónap alatt 4 új szerzeményem lett, mind sötét üveges illat. Örülök hogy rábukkantam itt erre a ritkaságra, nem hittem volna hogy még beszerezhető. Fűszeres, virágos szexi illat, rajtam 8 órát simán bír. Nem a klasszikus tucat Avon illat, sajnálatos hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

adrica

2017. január 9.

Az itt olvasott vélemények alapján hozta nekem a pótJézuska. Először megijedtem, hogy teás, mit tudom én milyen kotyvasz, az anyaillattal, de rá pár napra újra kísérletet tettem, és kint mínusz 10 körül röpködött, az Auchan-ban sem fűtöttek be nagyon, ráadásul a hűtőpultoknál voltunk sokat. Egészen másként viselkedett. Már nem volt az az öreglányos, rózsás, romlott parfümhatás, hanem a kezdeti alkohol hamar letisztult, és előjöttek az édes füstös mély virágos jegyek, amiket bevallom igen megtetszett. Végre!!! Nem volt hiába, hogy megrendeltem. Ráadásul azt hittem, hogy megint egy rég kivont romlott valamit sóztak rám. Nagyon nem szeretem az ilyet. Nálam is előfordul, hogy már "öregszik" egy egy illat, de még hordható, ha tovább adom, (ha!!!), akkor felhívom a figyelmet rá. Na mindegy. Ez egy szép, muskos, édes, mély, fűszeres illat, illik az üvegéhez is, és örülök, hogy én tudom használni. Persze csak hideg időben szigorúan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

trstimea

2015. szeptember 23.

Az egyik kedvenc parfümöm, kár, hogy már nem lehet kapni. A kivonás előtt feltankoltam pár üveggel belőle, de most már csak kifejezetten alkalmakkor szoktam használni, hogy minél tovább kitartson. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

ladyadalaide

2015. május 13.

Az egyik kedvenc parfümöm, nagyon sajnálom, hogy nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Az egyik kedvenc parfümöm, nagyon sajnálom, hogy nem kapható.

wifey

2015. május 11.

Nagy kedvencem volt, kár, hogy már nem lehet rendelni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Nagy kedvencem volt, kár, hogy már nem lehet rendelni belőle.

blackcat00616

2015. április 17.

Nagyon kellemes élmény fűz hozzá, ezért bármikor használom, boldogabb vagyok :) Igaz parfümöknél az édeskés illatokat preferálom, ez pedig fűszeres, de így is nagyon szeretem. Nem fullasztó, de nem is annyira tartós sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Lory

2015. február 6.

Passzol a külsőség a beltartalomhoz.A színátmenetes fekete üveg,egy szexi füstös,fülledt illatot rejt fás alapokon.Ezzel együtt nem nehéz illat viszont kell a téli hideg időjárás,hogy kibontakozhasson.Tavasszal-nyáron felesleges próbálkozni vele,közel nem olyan illatot kapunk mint hidegben.A mézet nehezen lehet kiérezni belőle,kevés ideig van jelen és nem is rögtön a kifújás pillanatában.Összességében elmondható,hogy ez is egy egyedi és nem tipikus Avon illat.
Tartóssága maximum 3-4 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Tartóssága maximum 3-4 óra.

-Juti-

2014. november 26.

Amikor megvettem, tetszett, tetszett, de nem igazán ragadott magával. Tegnap viszont előkerült, hogy próbát tegyek vele, hogyan működik hideg időben. És teljesen elvarázsolt ! Titokzatos, füstös, meleg és simogató, incselkedően hol alig érezhető, hol beborít teljesen. Mos ő az új kedvenc, maga mögé utasította az eddigi illataimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 26.

Odil

2014. február 2.

Fűszeres gyümölcsössége egy fás-aromás alapon egyfolytában fújásra és rajongásra késztet, amióta csak megkaptam Nővérkémtől. Likőrös, pezsgős, meleg, édes, mégis frissítő s valahol természetes egész a citrusos barackosság miatt. Nehezen veszek ki belőle illatjegyeket, eléggé összemaszatolták, ám nem zavar.
Komoly, elegáns és játékos - ehető egyszerre. Nagyon deja vu anyag, látom, számotokra is. Nekem kifejezetten a Mirage-t juttatta először eszembe a szomorú, poros alap nélkül, vagy szívem csücske Absynthe (itt képzeljetek gyászkönny-maszatot a képernyőre) hersegős, fehér szőlős lédússágát.
Örülök a fekete üvegnek, mert az jó dolog, ám nem illik a lila tartalomhoz (vagy ha a rózsaszín, gyerek Orbit rágóra ó, milyen kedvesen emlékeztető nyitányra gondolok, lazán megkockáztatom a Black XS-féle sötétrózsaszínt is). Minőségileg elégedett vagyok vele, öt óra közepes hatósugárral teljesen jó ilyen árkategóriában s főleg a cégtől.
Nem a megszokott orientálom, most mégis hithűn fújkálom és élvezem, mennyire életben vagyok tőle (mégsem annyira életben, hogy az már testidegen legyen :)), kíváncsian várom a hangulatok történetbe folyását, melyeket nagyon ígérget.
Majd mesélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Majd mesélek.

Wildcat75

2013. november 8.

Ezt a parfümöt ajándékba kaptam....
Azzal a lendülettel adtam is tovább.....:)
Magamra fújtam és olyan volt mintha férfi parfümöt viselnék...
Nagyon nem tudtam vele azonosulni....
De tartósnak bizonyult...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

Ezt a parfümöt ajándékba kaptam....
Azzal a lendülettel adtam is tovább.....:)
Magamra fújtam és olyan volt mintha férfi parfümöt viselnék...
Nagyon nem tudtam vele azonosulni....
De tartósnak bizonyult...:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene