Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan távolítja el a festéket a szemhéjról és a szempillákról a szem irritálása nélkül. Tápláló összetevői gondosan ápolják a szempillákat és a szem körüli kényes részeket. Alapvető fontosságú a mindennapi sminkeltávolításhoz.

Bonnieoo7

2020. március 8.

Ez nagyon jó, szeretem, most fogom újrarendelni, mert hamarosan elfogy! Nyúzás nélkül gyorsan és maradéktalanul eltűnteti a sminket. Nincs illata, ami szintén jó pont nálam, s nem húzódik utána a bőröm. Érzek benne némi olajat, amitől általában igyekszem magam távol tartani, de nem zavaró és nincsenek pattanások, meg zsírosabb bőrérzet utána. A szemembe nem kerül, mert én a kézfejemre nyomok ki belőle és vizes jól kinyomkodott vattával adagolom az arcomra, szememre - majd alaposan lemosom. Árban is megfelelő és sokáig elég! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

aveca15

2020. január 29.

Egy remek szemfestéklemosó - amennyiben nem vízálló a szempillaspirál. Egész könnyen leszedek vele mindent a szememről és táplálja a szemkörnyéket, viszont mikor belemegy a szemembe...
Semmi jó. Csíp, és tíz percig minden csupa homály.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Semmi jó. Csíp, és tíz percig minden csupa homály.

johannah

2020. január 29.

Nekem nem vált be. Zsíros utóérzetet keltett és pattanásokat okozott. A sminket lemosta, de könnyen találni olyan termékeket, amelyek képesek erre, a negatív mellékhatások nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Doori61

2020. január 18.

Utálom. De tényleg. A szagát, az állagát, a zsíros utóérzetet és magát a csomagolást is. Jogosan kérdezhetitek, hogy akkor minek is vettem meg? Én se tudom. Vagyis de, a sminket valóban nagyon hamar és viszonylag egyszerűen eltávolítja, de minden egyéb negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Sziszikee58

2019. május 30.

A szemhéjpúdereket valóban gyorsan és könnyen leszedi, de valahogy nekem szemceruzára és szempillaspirálra nem vált be. Azokat nagyon nehezen tudom vele lemosni. Irritációt tényleg nem okoz, viszont ha a szemembe megy 1-2 percig én is alig látok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

zsoffyy

2019. május 16.

Imádom, teljesen elégedett vagyok vele. Tökéletesen lehozza a vízálló sminket is, és még az én nagyon érzékeny bőröm is bírja. Amióta kipróbáltam, csak ezt használom, pedig előtte sokkal drágább, minőségibb termékeket is használtam. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

AngelHeart80s

2019. április 18.

Arcmosás előtt és után is kell, hogy használjam, ha a szemembe kerül 5 percig homályosan látok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Anasztazia20

2019. február 19.

Teljesen jól működik. Nem csípi a szemem. Szerencsére nincs illata. Leszedi a vízálló szempillaspirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

tunderke89

2019. február 2.

Nem rossz termék, de a vízálló szempillaspirált, és a fekete szemceruzát némiképp hiányosan szedi le. Kissé zsíros érzetet hagy maga után, és szembe kerülve irritál, homályosítja a látást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

csillam94

2019. január 18.

Nem mosta le valami jól a szempillaspirált, nem tudtam elhasználni. Sőt, egy idő után a kis műanyag kiesett belőle, és adagolni sem tudtam rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Hidratálók: PEG-4

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak