Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan távolítja el a festéket a szemhéjról és a szempillákról a szem irritálása nélkül. Tápláló összetevői gondosan ápolják a szempillákat és a szem körüli kényes részeket. Alapvető fontosságú a mindennapi sminkeltávolításhoz.

Avon True Ápoló Kondícionáló Szemfestéklemosó / sminklemosó / sminkeltávolító / makeup remover lotion
Ár: 550 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 550 Ft , Eladó: minaya
zsoffyy

2019. május 16.

Imádom, teljesen elégedett vagyok vele. Tökéletesen lehozza a vízálló sminket is, és még az én nagyon érzékeny bőröm is bírja. Amióta kipróbáltam, csak ezt használom, pedig előtte sokkal drágább, minőségibb termékeket is használtam. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

AngelHeart80s

2019. április 18.

Arcmosás előtt és után is kell, hogy használjam, ha a szemembe kerül 5 percig homályosan látok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Anasztazia20

2019. február 19.

Teljesen jól működik. Nem csípi a szemem. Szerencsére nincs illata. Leszedi a vízálló szempillaspirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

tunderke89

2019. február 2.

Nem rossz termék, de a vízálló szempillaspirált, és a fekete szemceruzát némiképp hiányosan szedi le. Kissé zsíros érzetet hagy maga után, és szembe kerülve irritál, homályosítja a látást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

csillam94

2019. január 18.

Nem mosta le valami jól a szempillaspirált, nem tudtam elhasználni. Sőt, egy idő után a kis műanyag kiesett belőle, és adagolni sem tudtam rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Enne

2018. november 18.

Ajándékba kaptam. Már Több, mint 15 éve rendelek avonéktól, de ebből a lemosóból sosem vettem még, elsősorban a drágasága miatt. Utána meg már nem is vágytam rá, mert találtam más márkától kétfázisú változatot, amivel évekig nagyon elégedett voltam. Néhány éve viszont a micellás víz minden esti lemosót kiváltott nálam, így sminklemosót nem vásárolok.
Szóval most kipróbálhattam. Vattakorongra teszek belőle éppen annyit, amivel a szememről leszedem a sminket, az arcom többi részére nem használom, mert rosaceás, de az összetevőket olvasva áldom magam érte. El kell kenni a korongon, mert sűrű krémszerű, és utána már könnyebb vele dolgozni, de csak néhány másodpercig, mert aztán meg eltűnik, elillan....? Amúgy egész hatékonyan eltávolítja a szemsminkemet, nem kell erősen dörzsölnöm, kíméli az érzékeny területet. Utána vízzel leöblítem. Eddig bevált, de nem ér 5 csillagot. Magamnak továbbra sem venném meg, de lassan elkoptatom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Tilly

2018. október 11.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, miszerint a szempilla spirállal már nemigen birkózik meg ez a sminklemosó. A fekete szemceruza is kifog rajta. Fürdés után is fekete pacát találok a szemeim alatt, és annak ellenére, hogy letörlöm újra, reggel felkelés után is fekete nyomok fogadnak. Nem csípi a szemem, ezt is jól mondták a többiek és nem is irritál. A pozitívumai kb. ebben ki is merülnek.

Engem anyukám lep meg mindig vele, mivel ő avonozik, de magamtól biztosan nem adnék pénzt érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

EngJudit

2018. szeptember 21.

Sminklemosásban jó, nem szárítja a bőrt. Viszont olyan a szaga, mintha valami gázolaj vagy benzinszármazék lenne benne. Az összetevői között is van 2 db piros pontos cucc. Engem ez zavar, úgyhogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Lettike77

2018. szeptember 9.

Évekkel ezelőtt is használtam, akkor is meg voltam vele elégedve. Mostanában megint megrendeltem. Nekem tökéletes. Szépen megbirkózik a szemsminkkel, nem irritálja a szememet, nem csíp, ha szemembe kerül. Árban is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Krémes talán kicsit túlságosan is. Szépen leszedi a sminket, nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Krémes talán kicsit túlságosan is. Szépen leszedi a sminket, nekem bevált.

Hidratálók: PEG-4

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak