Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan távolítja el a festéket a szemhéjról és a szempillákról a szem irritálása nélkül. Tápláló összetevői gondosan ápolják a szempillákat és a szem körüli kényes részeket. Alapvető fontosságú a mindennapi sminkeltávolításhoz.

Vicus

2021. november 28.

Most nézem az összetevőket, na így már tuti, hogy nem kerül többet az arcomra. Szörnyű, hogy ilyen terméket árulnak.
Szememet csípi, így arcra akartam elhasználni. Belemasszíroztam a bőrbe, de egyből beszívódott, ragacsos lett.
Borzalmas. Nem ajánlom senkinek. Inkább egy micellás víz + utána habzó lemosó. Az eredmény is jobb lesz és hosszútávon is jobban járunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Emrise

2021. november 5.

A sminket valóban leszedi, de túl zsíros és baromira csípi a szememet, ezért már évek óta inkább nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

tothedit21

2021. április 26.

Évek óta ezt a terméket használom a szemfestékem eltávolítására és nekem nagyon bevált. Hatékony, könnyed, szépen dolgozik. Szeretem a tej állagát, mert kímélő és kellemes érzést nyújt a tisztítás során. Ár-érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

Lityko22

2021. március 16.

Több, mint 5 éve ez a sminklemosóm. Soha nem váltanék! Nagyon bevált. Tejállagú és tökéletesen leszedi a sminkem (nekem a másik olajos Avonos sminkeltávolító szétmarta a szemem). Ápolja a szemhéjam és a szempilláim is szépek. Nincs semmilyen illata, nem csíp. Én mindig megvárom még nagyon akciós és olyankor 2-3 darabot is berendelek belőle. Vízálló smink lemosásra nem alkalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Emma23

2021. március 3.

Nekem szépen leszedte a szemem környékén a sminket. Betartja azt amit ígér viszont nem igazán tetszik ez a tej állag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Bonnieoo7

2020. március 8.

Ez nagyon jó, szeretem, most fogom újrarendelni, mert hamarosan elfogy! Nyúzás nélkül gyorsan és maradéktalanul eltűnteti a sminket. Nincs illata, ami szintén jó pont nálam, s nem húzódik utána a bőröm. Érzek benne némi olajat, amitől általában igyekszem magam távol tartani, de nem zavaró és nincsenek pattanások, meg zsírosabb bőrérzet utána. A szemembe nem kerül, mert én a kézfejemre nyomok ki belőle és vizes jól kinyomkodott vattával adagolom az arcomra, szememre - majd alaposan lemosom. Árban is megfelelő és sokáig elég! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

aveca15

2020. január 29.

Egy remek szemfestéklemosó - amennyiben nem vízálló a szempillaspirál. Egész könnyen leszedek vele mindent a szememről és táplálja a szemkörnyéket, viszont mikor belemegy a szemembe...
Semmi jó. Csíp, és tíz percig minden csupa homály.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Semmi jó. Csíp, és tíz percig minden csupa homály.

johannah

2020. január 29.

Nekem nem vált be. Zsíros utóérzetet keltett és pattanásokat okozott. A sminket lemosta, de könnyen találni olyan termékeket, amelyek képesek erre, a negatív mellékhatások nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Doori61

2020. január 18.

Utálom. De tényleg. A szagát, az állagát, a zsíros utóérzetet és magát a csomagolást is. Jogosan kérdezhetitek, hogy akkor minek is vettem meg? Én se tudom. Vagyis de, a sminket valóban nagyon hamar és viszonylag egyszerűen eltávolítja, de minden egyéb negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Sziszikee58

2019. május 30.

A szemhéjpúdereket valóban gyorsan és könnyen leszedi, de valahogy nekem szemceruzára és szempillaspirálra nem vált be. Azokat nagyon nehezen tudom vele lemosni. Irritációt tényleg nem okoz, viszont ha a szemembe megy 1-2 percig én is alig látok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Hidratálók: PEG-4

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.