Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,29 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2020. október 12.

Kiszerelés:   0,29 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kiemeli a szemeket és gyémántos ragyogást ad. Puha, precíz és tartós.

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

dix666

2022. május 20.

Tartós, Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Tartós, Ár-érték arányban megfelelő.

Jazzystore

2022. április 27.

Nagyon jó szemceruza, a tartóssága is megfelelő :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 27.

Nagyon jó szemceruza, a tartóssága is megfelelő :)

kockaczukor

2022. április 27.

Huuu engem nagyon meglep hogy ennyi jó értékelés van rajta
Nem annyira szép a bőrömön mint amennyire irritálja a szemem, pedig általában az ilyen kozmerikumok nem szokták

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 27.

Huuu engem nagyon meglep hogy ennyi jó értékelés van rajta

Emma23

2021. november 6.

Nagyon szeretem ezeket a szemceruzákat. Szép pigmentáltak és viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

Nagyon szeretem ezeket a szemceruzákat. Szép pigmentáltak és viszonylag tartós.

cattitude

2021. október 5.

KM boxosat használtam párszor, de nem annyira jön be a csillámok miatt, mert kicsit irritálja a szemem. amúgy maga a ceruza nem lenne rossz, egészen pigmentált, könnyű használni és nem folyik le hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

CandyShimmer

2021. október 4.

Legjobb szenceruza amit életemben használtam. A csillogós fekete, barna, és kék szuper. A sima feketét is használtam régen, szuper jó az állaga, sokáig elég, tartós, könnyű vele sminkelni, amikor akciós akkor érdemes beszerezni belőle párat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

vivip

2021. május 9.

Az állaga nagyon jó, puha hatású, és könnyen lehet kezelni. Jó sokáig fent marad a helyén. Már többször újra lett vásárolva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

zdoreebaba

2013. augusztus 30.
Twilight Sparkle (kék) árnyalatban van meg, amit én nem használok, viszont anyum nagyon szeret és mindennaposan használ. Gyönyörű szép lesz tőle a szeme, mindig kiemeli azokat. Azt hittük, hogy nagyobb kiszerelésű, viszont ez is bőven elég, még napi használat mellett is tartós és sokáig eltartható.
Azt nem tudom, hogy nektek milyen fajtájú, mert az enyémet csavarni kell, ami igazából nem ilyen ceruza, ami a képen van!!

2021. április 30.
Már évek óta választjuk. Leginkább a kék árnyalatokból szoktam venni, mert anyu azokat szereti. Rengeteget elhasznált ezekből az évek során. Jelenleg egy Aqua Sparkle limitált darabot használ, ami a neve alapján valóban egy szép élénk vízkék árnyalat. Szuper krémes, jól eldolgozható, könnyedén használható és a legjobb, hogy ilyen csavaros kialakításúnak tervezték. Akár kecsesebb tusvonal is húzható vele, de egy vastagabb cicaszemet is lehet vele varázsolni, hiszen könnyű a kezelése. Csak a kreativitás szab határokat. A legjobb az Avon palettáján!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

2013. augusztus 30.

dunaimano

2021. április 26.

KM boxos szerzemény, már régóta nem volt szemceruzám a márkától, pedig sok dicséretet kap, és korábban én is szerettem. Hétköznapi használatra megfelel, cicaszemekhez ugyan nem alkalmas, de pillatőbe, fölé nagyon jól működik, satírozható. Fekete színben van meg apró minden színű csillámokkal, így még viszonylag izgalmas is (mármint a sima feketéhez képest). Nálam ez azt hiszem, egynek elmegy, nem világmegváltó, de megbízható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Reni07

2021. március 18.

3 színt vettem barna, fekete, szürke. Nem annyira tartós mint gondoltam. Nap végére csak a csillámok maradnak. Színeiben szépek. Mondjuk nekem tetszik, hogy a csillámok szépen leperegnek mindenhova. Olyan tündérszemeket csinál, ahogy össze-vissza kendőik a csillám. :)
Egyébként meg kenődik, szem alá és mindenhova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Egyébként meg kenődik, szem alá és mindenhova.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.