Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,29 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   0,29 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kiemeli a szemeket és gyémántos ragyogást ad. Puha, precíz és tartós.

Termékverseny: MAC Pearlglide Intense vs. Avon Diamonds

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Szemkontúrceruza szett
Ár: 2000 Ft/ szett , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

Demonshadow

2020. június 9.

Anyu rendelte magának, de rájött, hogy nem fogja használni, mert mégsem olyan, mint amilyet elképzelt magának. Jó sokáig állt a fiókban, mire újra felfedeztem, hogy ez mennyire jó, krémes, kenhető, szépen pigmentált. Hogy én ezt miért nem használtam idáig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

egyno

2020. június 7.

Jó állagú, szuperül lehet vele dolgozni, szép szin, tartós, jó ár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Jó állagú, szuperül lehet vele dolgozni, szép szin, tartós, jó ár.

Viki1978

2020. május 28.

Nagyon szeretem, hogy nem kell a ceruzahegyezővel bajlódni, és tartós, nem mászik el estére sem. Könnyű vele dolgozni, már csukott szemmel is meg tudom húzni a kontúrom. :) a black ice a kedvencem, mindig nálam van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

bibike2000

2020. április 15.

A black ice nevű feketével tanultam meg kihúzni a szemem már jópár éve. Akkor teljesem megfelelt, ma már komolyabbat veszek. Kicsit kemény, emiatt könnyen törik, nekem hamar maszatolódik. Nem szeretem a kitekerős szemcerkákat, pont miatta. A kis csillámok zavarnak benne, szinte kapaszkodnak a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

VNikol

2020. január 20.

Jade Metallic színben rendeltem. Imádom! Nagyon könnyen és gyorsan elkészíthető vele a kontúr. Tartós, nem kenődik. Biztosan újra veszem és más árnyalatokat is kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Mia0602

2019. december 26.

Egy ajándékcsomag részeként jutottam hozzá a FLICKERING QUARTZ árnyalathoz. A hagyományos módokon nem tudtam használni, mert elég puha volt. A vízvonalon rögtön lekönnyeztem (mint az összes szemceruzát) szemhéjon meg nem érvényesült (világos szín+rejtett szemhéj). De amire tökéletes: belső szemzug kivilágosítása. Sajnos a puhasága miatt 2-szer is eltört így nagyon hamar elfogyott, de biztos újra veszem.
BRILLANT AMETHYST árnyalat, vízvonal világosításra használom. Lilás árnyalat. Láthatatlanul nagyítja a szemet, nyitottá teszi a tekintetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

pomme

2019. december 18.

Újraértékelem, mert az első lehúzós értékelés óta beszereztem még egy párat és imádom mindet! Szóval a fekete alapon szivárványoscsillámos az nekem nem adta (vmi ezeréves kiadás volt), mert nagyon maszatolt, de az újgenerációs verziók már annyira jók, hogy meg is vettem 8 árnyalatban. Igen, kicsit kemény, de nekem ez pozitívum, mert szuperül működik alapként, meg magában is, ugyanúgy ott marad mindenféle hókuszpók (szemhéjalap meg fix spray) nélkül. Nem az a "repülőről kiszúrod, mert megcsillan a fényben" csillogású glitter van benne, de nem is arra való. Fillérekbe kerül, mostmár a hableányos kékeszöldtől kezdve a visszafogottabb árnyalatokig minden van (de nyilván a brutál fekete alapon piros csillámos, a sötétlila meg a sötétkék a kedvencem :D). Szóval van minden mindenkinek egy marék apróért. Automata tekerős, nem faragós, szerintem ez még egy nagy előnye, én utálom a faragós ceruzákat, egyrészt nagyobbak, másrészt még vihetem magammal a hegyezőt is, amit úgyis otthon hagyok, ha utazni megyek... Vegyétek, na :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

mariasoros

2019. november 20.

Szuper szemceruza, van belőle többféle árnyalatom is, kék, zöld, barna, szürke, fekete. Sokáig elég, nem kenődik, csillog, de nem zavaróan, tényleg csak kiemeli a tekintetet. Tartós, egy normál munkanapot kibír. A glicerines kézkrém mellett ez az a termék, amit évek óta rendszeresen vásárolok az Avontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

floralbird

2019. november 1.

Ezüstös árnyalat van belőle és nagyon jól tart! Bár én csak kizárólag a szemhéjamra teszem, és teszek alá egy kis alapozót is, de így egész nap tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Teokleia

2019. október 10.

Három árnyalatban (Jade Metallic, Sugar Plum, Black Bioux) vettem meg, abszolút siker minden csillámkedvelőnek. Gyönyörű színek, relatíve tartós - nekem a zöld rendszeresen a szemem alá maszatol, de csak ha egész nap fent hagyom -, és megengedhető ár ilyen teljesítmény mellett. A Brown Sugart még biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.