Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,29 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   0,29 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kiemeli a szemeket és gyémántos ragyogást ad. Puha, precíz és tartós.

Termékverseny: MAC Pearlglide Intense vs. Avon Diamonds

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: --
VNikol

2020. január 20.

Jade Metallic színben rendeltem. Imádom! Nagyon könnyen és gyorsan elkészíthető vele a kontúr. Tartós, nem kenődik. Biztosan újra veszem és más árnyalatokat is kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Mia0602

2019. december 26.

Egy ajándékcsomag részeként jutottam hozzá a FLICKERING QUARTZ árnyalathoz. A hagyományos módokon nem tudtam használni, mert elég puha volt. A vízvonalon rögtön lekönnyeztem (mint az összes szemceruzát) szemhéjon meg nem érvényesült (világos szín+rejtett szemhéj). De amire tökéletes: belső szemzug kivilágosítása. Sajnos a puhasága miatt 2-szer is eltört így nagyon hamar elfogyott, de biztos újra veszem.
BRILLANT AMETHYST árnyalat, vízvonal világosításra használom. Lilás árnyalat. Láthatatlanul nagyítja a szemet, nyitottá teszi a tekintetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

pomme

2019. december 18.

Újraértékelem, mert az első lehúzós értékelés óta beszereztem még egy párat és imádom mindet! Szóval a fekete alapon szivárványoscsillámos az nekem nem adta (vmi ezeréves kiadás volt), mert nagyon maszatolt, de az újgenerációs verziók már annyira jók, hogy meg is vettem 8 árnyalatban. Igen, kicsit kemény, de nekem ez pozitívum, mert szuperül működik alapként, meg magában is, ugyanúgy ott marad mindenféle hókuszpók (szemhéjalap meg fix spray) nélkül. Nem az a "repülőről kiszúrod, mert megcsillan a fényben" csillogású glitter van benne, de nem is arra való. Fillérekbe kerül, mostmár a hableányos kékeszöldtől kezdve a visszafogottabb árnyalatokig minden van (de nyilván a brutál fekete alapon piros csillámos, a sötétlila meg a sötétkék a kedvencem :D). Szóval van minden mindenkinek egy marék apróért. Automata tekerős, nem faragós, szerintem ez még egy nagy előnye, én utálom a faragós ceruzákat, egyrészt nagyobbak, másrészt még vihetem magammal a hegyezőt is, amit úgyis otthon hagyok, ha utazni megyek... Vegyétek, na :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

mariasoros

2019. november 20.

Szuper szemceruza, van belőle többféle árnyalatom is, kék, zöld, barna, szürke, fekete. Sokáig elég, nem kenődik, csillog, de nem zavaróan, tényleg csak kiemeli a tekintetet. Tartós, egy normál munkanapot kibír. A glicerines kézkrém mellett ez az a termék, amit évek óta rendszeresen vásárolok az Avontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

floralbird

2019. november 1.

Ezüstös árnyalat van belőle és nagyon jól tart! Bár én csak kizárólag a szemhéjamra teszem, és teszek alá egy kis alapozót is, de így egész nap tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Teokleia

2019. október 10.

Három árnyalatban (Jade Metallic, Sugar Plum, Black Bioux) vettem meg, abszolút siker minden csillámkedvelőnek. Gyönyörű színek, relatíve tartós - nekem a zöld rendszeresen a szemem alá maszatol, de csak ha egész nap fent hagyom -, és megengedhető ár ilyen teljesítmény mellett. A Brown Sugart még biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Julifoldvari

2019. július 14.

Nekem a lila van még, jó a szín, tart egész nap, de mikor lemosom az arcom napokig glitteres 😀 annyira nem zavar, szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Nixa

2019. június 4.

Szuper cucc! Már 6 színem is van így kicsit mindig más a sminkem😀Szuper tartós, nem kenődik, nem maszatol, nem kell újrahúzni a nap folyamán, pedig én 12 órát dolgozom de este ugyan olyan, mint reggel mikor felkenem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

iKati

2019. május 21.

Kék és fekete árnyalat van meg belőle. Tartós szép, csak gyorsan fogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Kék és fekete árnyalat van meg belőle. Tartós szép, csak gyorsan fogy :D

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 15.

Imádom ezt a szemceruzát. A sminkelésem jószerivel kimerül a szemceruzánál,és ritkán a spirálnál,ezért számomra nagyon fontos a ceruza minősége.Már nagyon sokat kipróbáltam,de kenterbe veri az összeset.Gyönyörű színekben lehet kapni,nekem nagy előny,hogy nem kell hegyezni,és bizony nagyon sokáig ott marad a helyén,nem kenődik,nem maszatolódik.Egy próbát mindenképpen megér,ha tehetném, több csillagot adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.