Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,29 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2020. október 12.

Kiszerelés:   0,29 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kiemeli a szemeket és gyémántos ragyogást ad. Puha, precíz és tartós.

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Szemkontúrceruza szett
Ár: 1500 Ft a szett egyben , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
600 Ft Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
Ár: 600 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

vivip

2021. május 9.

Az állaga nagyon jó, puha hatású, és könnyen lehet kezelni. Jó sokáig fent marad a helyén. Már többször újra lett vásárolva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

zdoreebaba

2013. augusztus 30.
Twilight Sparkle (kék) árnyalatban van meg, amit én nem használok, viszont anyum nagyon szeret és mindennaposan használ. Gyönyörű szép lesz tőle a szeme, mindig kiemeli azokat. Azt hittük, hogy nagyobb kiszerelésű, viszont ez is bőven elég, még napi használat mellett is tartós és sokáig eltartható.
Azt nem tudom, hogy nektek milyen fajtájú, mert az enyémet csavarni kell, ami igazából nem ilyen ceruza, ami a képen van!!

2021. április 30.
Már évek óta választjuk. Leginkább a kék árnyalatokból szoktam venni, mert anyu azokat szereti. Rengeteget elhasznált ezekből az évek során. Jelenleg egy Aqua Sparkle limitált darabot használ, ami a neve alapján valóban egy szép élénk vízkék árnyalat. Szuper krémes, jól eldolgozható, könnyedén használható és a legjobb, hogy ilyen csavaros kialakításúnak tervezték. Akár kecsesebb tusvonal is húzható vele, de egy vastagabb cicaszemet is lehet vele varázsolni, hiszen könnyű a kezelése. Csak a kreativitás szab határokat. A legjobb az Avon palettáján!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

2013. augusztus 30.

dunaimano

2021. április 26.

KM boxos szerzemény, már régóta nem volt szemceruzám a márkától, pedig sok dicséretet kap, és korábban én is szerettem. Hétköznapi használatra megfelel, cicaszemekhez ugyan nem alkalmas, de pillatőbe, fölé nagyon jól működik, satírozható. Fekete színben van meg apró minden színű csillámokkal, így még viszonylag izgalmas is (mármint a sima feketéhez képest). Nálam ez azt hiszem, egynek elmegy, nem világmegváltó, de megbízható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Reni07

2021. március 18.

3 színt vettem barna, fekete, szürke. Nem annyira tartós mint gondoltam. Nap végére csak a csillámok maradnak. Színeiben szépek. Mondjuk nekem tetszik, hogy a csillámok szépen leperegnek mindenhova. Olyan tündérszemeket csinál, ahogy össze-vissza kendőik a csillám. :)
Egyébként meg kenődik, szem alá és mindenhova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Egyébként meg kenődik, szem alá és mindenhova.

lilaszilva

2021. március 7.

Magamnak egy Twilight Sparkle-t, anyukámnak egy Black Ice-t (talán ez volt az árnyalat neve..) rendeltem. A feketével ő maximálisan elégedett, szolidan szépek benne a csillámok. Nekem olyan nem is tudom. A legnagyobb bajom az, hogy nem túl tartós, illetve a kék csillámok karcolósan nagyok benne ha ez így értelmes :D Nem mutat úgy rajtam, ahogy szeretném. Nem egy csúcsminőség, de egynek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Yummy

2021. március 5.

KM Box-ban volt benne, Black Bious színben. Barnás szín pici vörös csillámokkal.
Nem a kedvencem, van az Avonnak jobb szemcerkája is. Könnyű vele dolgozni, de nekem nem túl tartós, egy idő után magától elmászik vagy kopik. A színe sem erős, intenzív. Talán más színben is ki kellene próbálnom. Nem könnyezek tőle, könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

kakaska

2021. február 11.

Nagyon szép színek: Aqua Sparkle, Brown Sugar. Tartós is, nem könnyezem tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Nagyon szép színek: Aqua Sparkle, Brown Sugar. Tartós is, nem könnyezem tőle.

MissQuen

2021. február 11.

Nagy kedvencem, enyhén csillog, nagyon szép szemceruza, rendkívül tartós, nem maszatolódik és a nap végén is ugyan olyan, mint mikor reggel használtam a szememen. Nekem ez a favorit, az abszolút szemceruza. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Nekem a Twilight Sparkle, sötétkék csillámos a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

Nekem a Twilight Sparkle, sötétkék csillámos a kedvencem.

Whosthatfitgirl

2020. november 26.

Nem is tudom, olyan vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban...
Előtte Essence-t használtam, imádtam mert tartós volt, de lehetett satìrozni is, viszont nem maszatolódott.
Az Avontól a Cosmic Brown árnyalatot rendeltem, de nem tudom. Alapvetően jónak tűnik, de mégse. Pigmentált, viszonylag puha, de nem lehet picit satìrozni, hogy olyan jó kis füstös hatású legyen. 😟
Olyan felkened oszt' ott van. A tartóssága oké, de nem szerelemtermék.😥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Nem is tudom, olyan vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban...
Olyan felkened oszt' ott van. A tartóssága oké, de nem szerelemtermék.😥

klaudia901013

2020. október 23.

Imádom. Nagyon tartós, szép színek, több is van belőle és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Imádom. Nagyon tartós, szép színek, több is van belőle és nagyon sokáig elég.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.