Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rammy717, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan eltávolítja a vízálló sminket az arcról.

• gyengéd, nem irritálja a szemeket
  • nem hagy ragadós érzete

Babooca

2019. augusztus 26.

Régen volt ilyenem, de hamar továbbadtam, mert szerintem ez egy drága, de annál inkább hasztalan készítmény. A szememet csípte, az arcomon ragacsos réteget hagyott. Nem ajánlom, vannak ezerszer jobb lemosók sokkal nagyobb kiszerelésben, arányaiban sokkal sokkal olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Angyalka94

2019. május 16.

Soha többet nem használom! Elsem használtam, félig volt mikor kidobtam. Nem szeretem elpocsékolni a termékeket még ha nem is vállik be azért elhasználom. De ezt nem lehetett. Borzasztó. A szememről a sminket nem szedte le normálisan, tiszta olajos lett a bőröm a használata után. Nem jó...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

vixy07

2019. március 12.

Nagyon rossz! Használat után homályosan láttam, alug tudtam lemosni a szememről. Soha többet nem használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Kriszta180222

2019. február 11.

Nekem nagy csalódás volt. Iszonyatosan irritálta a szemem, alig tudtam levakarni az olajos érzést utána, és ennek ellenére a sminket sem szedte le normálisan. Nagyon nagy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Renamena

2019. február 11.

Életem lemosója.
Abban az esetben király, ha nincs pillád. Érdemes a termék után mégegyszer átmosni a bőrt, mert olajos marad..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Életem lemosója.

Lettike77

2019. január 12.

Az egyik legjobb szemfestéklemosó, amit használtam. Maradéktalanul távoltja el a szemfestéket, közben nem irritálja, nem csípi, nem hagy száraz érzést maga után. Egyetlen bajom van a termékkel, hogy nincs nagyobb kiszerelése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Annamy

2018. december 16.

Évek óta használom az Avon kétfázisú sminklemosóját szemfesték eltávolítására. Ezzel a lemosóval viszonylag könnyen és alaposan el tudom távolítani a vízálló szempillaspirált is. Nem szárítja a szemkörnyéken a bőrömet és az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

d.anett89

2018. november 8.

Szeretem. Anno mikor elkezdtem Avon cuccokat beszerezni, vettem ilyet is. Mindent lszed, még a nagyon csillámos szemfestéket is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

Dayanara

2018. november 3.

Most tartok a felénél és szuper! ☺
Eddig mindent hipp-hopp leszedett, a vízálló sminket spirált is. Egy ideje nem készítettem olyan igazi szemsminket sok csillámmal meg minden extrával, de a géles szemceruza, a tus, a vízálló szempillaspirál, tartós levakarhatatlan szemfesték megvan. Az erős színű matt rúzsok és a teljesen megkötő, megszáradó folyékony rúzsok is. Illetve a highlighterek, pirosító, bronzer, alapozó stb. Nos, ezeket mind gond és dörzsölés nélkül leszedi!!! ;)
És emlékeim szerint a szememet sem csípte, vagy ha volt is valami csak nagyon enyhe kellemetlenség lehetett. Pár hete nem viselek szemsminket, mert rémesen nézett ki az a terület és inkább a szemkrémekre és hasonlókra mentem rá, azért nem tudom már pontosan. De ha valami csípi a szemem arra mindig emlékezni szoktam, nagyon utálom az olyan termékeket (meg nem is értem, hogy ami szemre is van miért csíphet, szerintem az elfogadhatatlan).
A csillámos és mindenféle highlightert és tényleg mindent szépen leszed. 😄 Az alapozót és BB krémet is, de én ezeket lemosni szeretem ha egész arcra használtam, ill. úgy tapasztaltam, hogy minden csak szétkeni az arcomon és nem szedi le rendesen. Vészhelyzetben oké, de én inkább csak a highlightert és pírt ilyesmit szoktam így letörölni (arra be is vált). Tetszik a pici 50 milis üveg is, táskabarát, és sokáig elég + sokszor akciós. Csak max. egy percig marad utána zsíros fénylő bőr, nyomtalanul elillan és csak a tiszta, puha, szép bőr marad. Nem szárít, a számra kifejezetten jó hatással van. Tényleg szuper, maradok ennél szerintem. Eddig egyedül az epic lip KÉK rúzs fogott ki rajta, de ha picit jobban dörzsöltem volna, akkor szerintem azt is leszedte volna. Pár helyen a kis barázdákban ottmaradt halványan, de ez a max amit negatívumként fel tudok hozni. Mondjuk valami szűkítő tényleg nem ártana a palackra, mert így néha túl sok szalad ki.

Számomra ez egy tökéletes kis termék. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Most tartok a felénél és szuper! ☺

Számomra ez egy tökéletes kis termék. 5*

Wonderwoman91

2018. október 12.

Ha kisebb lenne a szája, akkor praktikusabb lenne, de egyébként jó kis lemosó. Levisz mindent, és nem csípi a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Hidratálók: Propanediol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.