Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: tishargitay, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Átlátszó lakk, amely erősíti a törékeny, gyenge körmöket és megelőzi a töredezést.

nagydora911

2017. augusztus 13.

Én alapként használom már egy ideje. Egy rétegben gyorsan megszárad és a lakkokat is tartósabbá tette. A körömerősítő funkcióját nem nagyon észleltem, de szerencsére nem is jött le egy darabban a körmeimről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

dina1463

2016. december 21.

Én szerettem, átlátszó lakként is meg fedőlakként is használtam, gyorsan szárad, viszonylag tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

Piedra

2016. július 5.

Erősítésben szuper, viszont kissé sűrű az állaga, plusz 3 nap után már kopik, pattogzik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Lexy96

2016. május 16.

Elhasználtam, egy rétegben kentem fel és csak önmagában használtam. Olyan nagy dolgot nem művelt, hamar lejött a körmömről, volt hogy még aznap lejött. Nem rossz de annyira nem vagyok vele elégedett, mondjuk csodát nem vártam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

szivecske

2016. március 6.

2 nap után elkezdett lepattogni :( szép fénye van, meg nagyon szimpatikus termék lenne ezt leszámítva..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

yumeki

2016. január 17.

Akinek megvan és egy darabban lejött, próbálja meg önmagában használni, de csak egy rétegben.

Nem egy rossz termék, de találkoztam már sokkal jobbal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Nem egy rossz termék, de találkoztam már sokkal jobbal.

farkash82

2015. július 20.

Ez az a termék ami teljes pénzkidobás. Már pár óra múlva lekopik, lejön az egész a körmeimről. Lehet hogy kipróbálom én is fedőlakként csak hogy ne dobjam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

judit.tak98

2014. augusztus 30.

Imádom!!! Mint alaplakk,mint fedőlakk nagyon bevált. Elég gyenge körmeim vannak és már sok mindent kipróbáltam de soha nem nőttek meg bármennyire szerettem volna. Azonban a lakk használásának kezdete után kb. 2 héttel sokat javult a helyzet és már harmadik hónapja rendszeresen felkenem és gyönyörű hosszú,erős körmeim vannak.
Megéri!! De csak ha nem könyveljük el az első használat után!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Megéri!! De csak ha nem könyveljük el az első használat után!!

ingrid0411

2014. augusztus 7.

Körömerősítőként nem vált be, és nagyon hamar le is jön darabokban, így biztos nem adnék neki még 2 pontot se. Viszont egyszer kétszer próbáltam, mint fedőlakk, úgy viszont baromi tartóssá tette az amúgy 2 nap alatt lekopó piros körölmakkom. Így azóta is használom mint fedőlakk. Ezért kap egy hármast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Anyaci04

2014. május 2.

Felkentem, este már egy darabban vált fel, és le is húztam. Most alapként próbálom ki, de nem fűzök hozzá vérmes reményeket ezek után. Nagy csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)