Avon

Ár:   7599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagy_agi, az összetevőket feltöltötte: t.evacska21, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Vidám új illatkreáció, melyeket kenzo takada nemzetközi illat- és divattervező kizárólag az avon számára álmodott meg! érezd az energiát a fekete bors, az ibolyalevelek és a cédrusfa friss és vibráló illatjegyeivel! éld meg az élet szépségét!

Illatkategória: fás-fűszeres

Főbb illatjegyei: fekete bors, ibolyalevelek, cédrusfa

mlexa

2020. április 20.

A Páromnak és Édesapámnak is megvettem, mert isteni ez az illat, és mindketten imádták! Utána a Páromon megérezte az egyik munkatársam, és ő is azonnal megrendelte! Nagyon férfias, erős illat, de én ezeket szeretem a Páromon, és szerencsére Ő is magán :D Avonhoz képest abszolút tartós illat! Igen, kicsit valóban drágább, mint amit megszoktunk az avontól, de szerintem eddig ez a legtartósabb, azok közül, amiket vettem a Páromnak. Szóval megéri az árát,mert nem kell fél óránként fújni belőle, így sokáig elég!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.