Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bububaba, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 6.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás vízzel átitatott, praktikus kendők. Bárhová magaddal viheted, hogy megtisztítsd a bőröd.

• feloldja és eltávolítja még a vízálló sminket is
  • hidratáló összetétele még a szemkörnyék érzékeny bőrének is megfelel
  • mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket

Mia0602

2019. július 15.

3 terméket kellett rendelni, hogy hozzájussunk a tornazsákhoz amit az unokahúgom nagyon szeretett volna. Ez volt az egyik. A sminket jól leszedi, bár hasonló terméket még nem próbáltam. Az INCI (Avonos szinten főleg!) 5⭐ Az illata valóban fura, de ez valószínűleg az illatmentességének! tudható be..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 15.

Ancu

2019. április 1.

Nagyon szeretem. A sminket szépen leszedi. Ha pedig csak sima arctörlésre használom, puha és friss lesz az arcom tőle. Az illata tényleg nem a legjobb,de büdösnek se mondanám. Számomra újravevős, főleg, hogy nyakunkon a nyár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

LengyelB

2018. november 21.

Most már a negyedik alkalommal rendelem újra, meg vagyok elégedve vele. Nagyon gyengéd és maradéktalanul eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket a bőrömről. Amióta használom a szempillaspirál letörlésére azt vettem észre, hogy a szemkönnyezésem is megszűnni látszódik. Szerintem nincs rossz illata :D :D (ahogy azt az előttem véleményt író kifejtette), de hát ízlések és pofonok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

zonga

2018. augusztus 30.

Eddig elégedett vagyok vele. Komolyabb sminket még nem szedtem le vele, de ebben a melegben a napi izzadtságot, port szépen leszedi. Könnyű használni, kellemes. Egy igazi arctisztító tejet nem hiszem, hogy helyettesít, de első lépésként vagy utazásra mindenképpen jól használható.

UPDATE: Kicsit fura szaga van, mondhatnám azt is, hogy büdös, bár talán nem, de kellemetlen az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.