Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2017. november 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletes arcradír, hogy puha, rugalmas és ragyogó bőrrel büszkélkedhess.

Angyalka94

2019. május 16.

Én szeretem. Egy héten egyszer használom, jól teszi a dolgát. Akciósan vettem, megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

emerilda

2019. május 13.

***LEMOSÓKÉNT*** nagyon jól működik, a radirozó hatása nulla ezért nem irritálja a bőrt és tökéletes mindennapos arctisztításra. Az avonból ez az egyetlen arctisztító amit ajánlani szoktam. Nincs benne alkohol és SLS-sem ami szárítana. Nem tisztít csikorgósra, és pont ez a lényeg mert a csikorgósra tisztítás egy komplett merénylet az arcbőrünkkel szemben. Aki erős sminket hord az előtte pár csepp sima olajjal törölje le a sminkjét. Igen, az olaj a legjobb sminklemosó. A vízálló sminklemosók is olajból vannak, csak úgy mondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 13.

margit17

2019. április 21.

Számomra az illata kellemes, kevés is elég belőle egy használatra. Ennyit a jóról. Viszont túl nagyok benne a szemcsék, néha kicsit csípi is az arcomat. Egynek elmegy, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Mia0602

2019. április 21.

Egyszer próbáltam, nem tetszett. Unokahugomnak adtam(13 éves, miteszeres) nagyon tetszik.Csodát nem tett, de nem is ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

HenriettaDalma

2019. február 24.

Csípte az arcbőrömet és másnapra hámlani is kezdett. :( Egyáltalán nem gyengéd, sőt kifejezetten durva szemcsés volt. Az illata kicsit pasis, nem ilyenre számítottam. Számomra csalódás volt és érzékeny börűeknek nem ajánlom.
Up: Egy csúnya pattanásom is keletkezett tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Up: Egy csúnya pattanásom is keletkezett tőle. :(

blondie0310

2018. november 9.

Arcradírnak borzalmas. Ritkák és túl nagyok benne a szemcsék, radírozásra alkalmatlan. Az illata rossz. Elhasználtam arctisztító szappanként, de arra se volt igazán jó, mert kétszer annyi kellett belőle egyetlen alkalommal, mint általában bármilyen más géles arcmosóból vagy arcradírból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

csocsika92

2018. október 19.

Arcradírnak sajnos tényleg nagyon gyenge, de használata után minden szennyeződés eltűnik az arcomról. Nem szárít, egy egészséges, szép arcbőr érzetét kelti. Akkor szoktam használni, amikor több smink van rajtam, mert tényleg mindent nagyon gyengéden eltávolít, és nem igényli a bőröm, hogy utána még bármilyen arctisztítót használjak. Egy kegyelem hármast kap tőlem, mert tényleg szuper termék, csak sajnos nem arra való, amire megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

IdunLilith

2018. június 24.

Sajnos sok kell belőle, hogy valamit hasson is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Sajnos sok kell belőle, hogy valamit hasson is.

Mona29

2018. március 6.

Hát.... radírnak nem mondanám, a radírozó szemcséket egyáltalán nem éreztem. Nem tudom hová tenni, a feladatát nem teljesíti, de még sem tudok haragudni rá, mert amúgy egészen jó volt lemosónak. De biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Baabbii95

2017. október 11.

Szerintem túlságosan is gyenge mert arcradírnak nem mondanám. Alig van benne szemcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.