Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

2 az 1-ben szín és kontúr. A praktikus rúzsceruza gazdag színt, precíz használatot és hosszan tartó hatást biztosít.

• a vége visszacsavarható
  • gazdag, krémes színt biztosít ajkaidnak
  • precíz használatot tesz lehetővé
  • hidratált érzést nyújt ajkaidnak

Avon Ultra Colour Lip Crayon Rúzsceruza/Ajakrúzs/Rúzs - Pouty Plum
Ár: 750 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált (csak kézfejen), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
krityo98

2019. december 9.

A Charming Pink árnyalat van meg, a kép alapján lágyabb rózsaszínre számítottam, nekem ez egy kicsit túl pink. Az állaga érdekes, de jól használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

mlexa

2019. április 9.

Rengeteg csillám van benne, ami nekem kicsit sem jött be. Borzalom! Ez 28 évesen már nem az én világom, talán fiatalabb korban tetszett volna, de így nem. Illetve nem is túl tartós, és mászkál is rendesen. Nem veszem újra többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

pattelin

2018. március 30.

A karácsonyi kiadásból van meg egy bordós árnyalat (sajnos a neve lekopott már, úgyhogy nem rudom pontosan melyik). Valóban enyhén csillogós, de nem zavaróan! Tetszik a színe, általában egy bordó rúzzsal együtt alkalmazom. Így úgy vettem észre, hogy tartósabbá teszi a rúzsomat! Szeretem! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Pocok96

2018. február 25.

Nekem a 'charming pink' illetve a karácsonyi kiadásból a 'red haute' van meg és én mind a kettőt nagyon szeretem! Jól pigmentáltak, tartósak evés-ivás mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

briidge

2017. február 8.

Kissé nehéz vele dolgozni amikor megrendeltem nem gondoltam volna, hogy ennyire csillámos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Colette221

2017. január 14.

A Mod Mocha árnyalat tulajdonosa lettem. Mikor megszagoltam majdnem elájultam, olyan a szaga mint a hajfestéknek. A baromi sok és a nagy csillámokról inkább nem is írnék...

A színe miatt kap +1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

A színe miatt kap +1 csillagot.

Betti21

2017. január 11.

Mauve modellt rendeltem, a képen és maga ceruza is sokkal világosabbnak tűnik, mint amikor felkentem. Túl sötét a számon. Egyébként minden ok, könnyű használni, szépen körbe tudom rajzolni a számat, állaga jó, illata kicsit fura, de nem kellemetlen, elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Kriszti4

2017. január 11.

Nekem az állaga nagyon száraz volt, a csillám túl sok volt benne.A színei szépek de nekem sajnos nem vált be.

Noah27

2016. november 8.

Különösebb bajom nincs vele. A risque rose van meg. Olyan kis cukin barbies :) de tök jól illeszkedik a saját szàjszínemhez.
Kicsit dràga,de azèrt el lehet vele lenni jó ideig. Az biztos,hogy alà kell hidratàlni,de a "crayon=krèta" àllaggal meg kell tanulni bànni. Viszonylag tartós. Szerintem egy sötètebb àrnyalatra is beruhàzok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

crazy

2016. augusztus 22.

Hát... Isteni színe van, sajnos nem tudom melyik ez mert már lekopott róla :D De a színe utánozhatatlan. Viszont a tartóssága már nem. Kenődik, maszatol :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, PEG-200
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.