Avon

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alaya, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: narancsvirágolaj, írisz, benzoin

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vela.natalia

2021. április 11.

Tartós, erősteljes illata van. Többnyire én az édesebb illatokat szeretem, de ez annyira különleges számomra, nem egy mindennapi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

krémparádé

2020. október 15.

Rajtam meg finom, friss szappanillat, valamiért a tengerpart is eszembe jut róla. Melegben még finomabb lehet, én nem érzek benne semmi büdöset, a nerolinak viszont lehet egy pici indolikus beütése, de nem vészes.
A trióból ez a második legjobb a tubarózsás után, mindkettő megvan, ráadásul úgy, hogy évek óta egy Avon illat sem fogott meg, egyiket gagyibbnak éreztem mint a másikat, de ezek a szerelmes levelek valahogy most betaláltak.
Egész nyáron a Bath and body works In the Sun erősebb megfelelőjét kerestem minden mintában, mikor a katalógusban megillatoltam, bevillant, hogy ez az! Csak itt még befigyel az írisz is, de nekem, a gourmandok szerelmesének mégis bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

atizka62

Korcsoport: >54
2020. október 14.

Rajtam kimondottan, büdös. Enyhe dög utànszaga van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 14.

Rajtam kimondottan, büdös. Enyhe dög utànszaga van!

EugeniaBlue

2020. október 4.

Kidörzsöltem az illatot a lapból, annyira tetszett, így megrendeltem. Kifújáskor nekem túlságosan erős, nem az a kellemes illat, amiért megvettem, így kicsit meg is ijedtem, hogy kidobott pénz az egész. Viszont kb. fél/egy óra elteltével, ahogy enyhült az erőssége, megcsapta az orromat az az illat, amiért annyira akartam. Így végül is nem bántam meg ezt a vételt. A tartóssága nálam bőrön erősen közepes, de ruhán még másnap is lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

Krin003

2020. szeptember 16.

Atlagoskas illat, amolyan otthonra elmegy, ha valamit viselni akar egy kora őszi napon az ember, de semmi nagy csavarra nem kell számítani. Friss illat, de sajnos a tartóssága pocsék, kb 1 óra. Nem éri meg az arat egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

isabelle007

2020. augusztus 27.

Nekem nagyon tetszik! 4711 nőies kiadásban, friss, citrusos nyári illat. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Caprate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.