Avon

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alaya, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: erdei szamóca, damaszkuszi rózsa, szantálfa.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bambusz92

2020. október 22.

Imádom a damaszkuszi rózsa illatát és bíztam benne hogy ez majd ezt hozza... De nem. Nem ér fel a Today vonalához. Nagyon szúr benne a rózsa. Az üvegén meg a papír címke...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Bellana

2020. október 18.

Nagyon nagyon tartós, de jaj de nem finom, nem kellemes, szúrós, erős illat, számomra nem is parfüm illat ez, hanem inkább valami fűszeres wc spray esetleg, egyáltalán nem tartom nőiesnek ezt. Elsőre arra gondoltam, hogy idősebb korosztály talán szeretné, de én ezt nagymamámnak se szívesen adnám, vannak ennél mérföldekkel jobb parfümök, ezt én nem hívnám annak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

Krin003

2020. október 6.

Ez a parfüm valahogy nagyon félresikeredett.. én nagyon szeretem a rózsát, és hogy őszinte legyek, a Bvlgari Rose goldeara kerestem olcsóbb alternatívát, mert annak olyan púderesen finom, lágy, harmatos rózsa illata van, hogy az embernek elolvad a szíve, erre ez az avonos parfüm egy nagyon klisés, nagyon olcsónak ható illat, az jut eszembe, amikor Bulgáriában úton útfélen minden szappannak ilyen szaga volt. Tömény, fejfájdító, nagyon mű és sajnos tartós .. (csak emiatt kap 2*ot). Szerencsére csak először egy mintát rendeltem a katalógusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

birdnerd

2020. szeptember 5.

Tartós parfüm, ugyanakkor az illata számomra más volt a katalógusban, mint fújva. A papíron sokkal finomabb és visszafogottabb volt, a valódi parfüm viszont nekem túl erős és nem az a kellemes rózsa illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

tundeilles

2020. szeptember 4.

Brutálisan jó illata van!! Fellelhető benne a tomorrow változat, de ez tartósabb. Elég 2 fújás, több mint 8 órája fújtam magamra és még mindig érzem! Ha elfogy, tuti újraveszem! 😊😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Caprate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Geraniol, Farnesol, Citral, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.