Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   3,2g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

• Új formula: shea vajban és E vitaminban gazdag.
  • Extra pigmentáltság az intenzív színekért.
  • Könnyű felvitel.
  • Új csomagolás- átlátszó ablak a tetején a könnyű színkiválasztásért.

Kiszerelés: 3,2 g

Teszt: Megújultak az Avon Ultra Colour Rich rúzsok

Ajándék - Avon Színmegújító Ajakrúzs
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
eeeee

2019. január 14.

Egy árnyalatot vásároltam, a halvány rózsaszín Pout, szép színű, kellemes, krémes, szerettem, elhasználtam, de nem volt kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Dea

2017. május 18.

Egy limitált kollekció darab van(kis virágok vannak a csomagolásán, árnyalat:Pink Dream), szerintem egy tök átlagos, közepesen tartós, rúzs, de szárít ,szépen terül el az ajkakon, én kedvelem az Avon rúzsait, ár-érték arányban teljesen helytálló, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

ildi98

2017. február 2.

Az oxfrod wine árnyalatot vettem meg, mert egy padlizsánlila árnyalatot kerestem, és ez áll a legközelebb hozzá. Esti bulikba szeretem használni, a mindennapokra elég erős, sötét színe van. Engem egyáltalán nem szárít, viszont nem szárad meg teljesen, így mindig aggódom, hogy elkenem, de csak vigyázni kell. Imádom, hogy ha elkezd kopni, a sötétlilából egy kellemes sötét rózsaszín lesz, saját magának csinál egy gyönyörű átmenetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Teresa00aa

2016. november 13.

Nekem a ripe papaya árnyalatban van meg, Felvitelkor nagyon szép korallos színe van. De már egy óra elteltével is hajlamos a széleknél kicsapódni, ha egy picit is vastagabban vittem fel. Ez még annyira nem gond, csak oda kell figyelni. Számomra problémásabb hogy felvitel után fél órával megváltozik a színe a rúzsnak. Mély rózsaszínné válik az ajkaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

XiaMengTing

2016. augusztus 28.

Két árnyalatom van, az egyik a Pout, egy halvány rózsaszín, amit többször is át kell húznom a számon a teljes fedésért. A másik a Tangerine Tango, ami már egyszeri áthúzással is teljesen fed. Alapvetően nem rossz rúzsok, nekem nem kenődnek vagy maszatolódnak, igaz, nem is túl tartósak. Kissé mintha szárítanák a számat.

Update: Elajándékoztam őket,mert egyáltalán nem használtam őket. Valahogy mindig inkább más rúzsért nyúltam, ezeknek nem olyan jó az állaguk, hosszú távon nem igazán váltak be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

ladri

2016. augusztus 13.

Toasted Rosa, Chic és Femme árnyalatban van meg. A színeit imádom, de egyáltalán nem tartósak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Ari95

2016. augusztus 1.

Pastel Pink árnyalatban van meg. Szépen pigmentált, könnyű vele dolgozni, nem mászik el. Kicsit szokatlan a sok matt rúzs után, hogy ez nem bírja az evés ivást, de nem szárítja az ajkakat szóval nem baj, hogy újra kell kennem. Csak az ára miatt nem kap 5 csillagot, kicsit túlzásnak érzem de akcióban megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

erika81

2016. június 13.

Iced Coffee és Chic árnyalatban rendeltem mintát. A Chic szerelem lett első látásra. Tartósságuk sajnos nem tökéletese, így most keresem a Chic színét más márka kínálatában, mert gyönyörű ez az árnyalat!! Tipp esetleg valakinek?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

andikee007

2016. június 4.

Elsőre tetszett, nem volt nehéz felvinni. Nem valami "extra" az a pigmentáltság... Nem jött be,hogy építgetnem kell,főleg mert ha többet viszek fel belőle beleül a ráncaimba. A színek nem rosszak, az ára sok ezért a minőségért. Krémes állaga van, nekem nem szárította az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

citronella

2016. március 24.

Ez az első rúzs,ami végre úgy mutat rajtam,ahogy kellene. Sajnos elég cserepesedésre hajlamos ajkaim vannak,amiken az ajakbalzsam sem segít a legtöbb esetben,ha rúzsokról van szó,mert mindegyik csak előhozza a szárazabb részeket. De ez gyönyörűen mutat,kellemes viselni,a tartóssága is rendben van az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, PEG-200, PEG-8

Squalane eo 1 0

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.