Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: Mirabella95, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes és Szexi

Ilatkategória: gyümölcsös-virágos pézsmás

Illatösszetevők: málnaesszencia, bazsarózsa, fehér pézsma

Avon Ultra Sexy Pink Edt
Ár: 11.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, dobozos, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
szszabina27

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Örülök, hogy lehet újra rendelni, a külseje nagyon tetszik, és az illata is.
Édeskés az illata, de valahogy kellemesen,nem pedig túl édes, hogy a fejem is belefájduljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Örülök, hogy lehet újra rendelni, a külseje nagyon tetszik, és az illata is.

HDorina

2019. március 26.

Már az üvegcséje és a cuki masnija megtetszett. Nagyon finom, édes illata van. Tetszett a málnaesszencia benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Andy88

2018. december 4.

A málnaillat nagyon érződik rajta... egyébként egy bájos, kacér fiatalos parfüm, nem túl komoly illatjegyekkel. Hétköznapra bátran viselhető, semmi tolakodó, erős illatjegy nincs benne. Ezt a neve és az üvegcséje is hűen tükrözi. Sajnos annyira nem is intenzív és nem is tartós az illata... halványan érződik rajtam még délután, de csak ha erősen szimatolok. :)
Tiniknek, fiataloknak ajánlom, akik még nem elég érettek a komolyabb parfümökhöz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Esztuci

2018. november 16.

Anyukámtól kaptam ajándékba ezt az igazi finom vattacukros illatot. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni, nekem sokkal jobban tetszik mint a Pink Sugar. Az egyetlen baja a tartóssága volt, ezért csak akciós áron érte megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

BTLaura

2018. november 3.

Hosszú évek óta nem volt Avonos parfümöm, ezt ajándékba kaptam. Nyárias, bohém, a nevéhez illően tényleg szexi, meglepően tartós illat. Főleg esti programokhoz tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Sziszikee58

2018. október 25.

Finom, kellemes illata van. Esti programokra tökéletes választás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Finom, kellemes illata van. Esti programokra tökéletes választás :)

Csanadivivi

2018. augusztus 28.

Nagyon finom málnás-epres illata van és meglepően tartós! Sajnálom, hogy már semelyik katalógusban nem található meg :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Kinleyni

2018. március 13.

Leginkább málnás gyümölcsös, nagyon-nagyon édes, inkább tavaszra-nyárra használható bohókás illat. Közepesen tartós. Szaladgálósnak tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

apple97

2018. január 7.

Kellemes, édeskés de egyben picit gyümölcsös illat. Szaladgálós parfümnek vagy tavaszra tökéletes! Nagyon cuki design :) Számomra nagyon hasonlít a női Cuba parfüm illatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

misshkitty701

2017. november 1.

Tetszett az illata, 1 üveggel el is használtam, de újra nem venném, hamar meg lehet unni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate