Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"A te stílusod, a te illatod, fiatal és lázadó: Unique!"

HNReni

2018. augusztus 22.

Nem rossz parfüm, de annyira nem is jó. Egyszer vettem ilyet kb 4 éve de nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Kremmester

2018. augusztus 3.

Büdös. Nagy csalódás, mert a ffi változata nagyon jó illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Büdös. Nagy csalódás, mert a ffi változata nagyon jó illat.

abicicaaa

2018. július 26.

Par honapja talaltam meg a parfumok kozott. Elso fujasra nagyon nem tetszett, majd egy nap tanacstalanul allva a parfumok kozott, hogy mégis mit fujjak magamra, o erte nyultam. Es meglepodtem. Kellemesnek talaltam a nyari melegben, mikor csak azert fujok magamra napkozben barmit, hogy ne erezzem magam meztelenul.
Könnyed kis parfum, semmi komoly, nem tul edes. Nem is tudom aruljak-e meg vajon. Ha egyszer elfogy, biztos nem vennem újra, de egesz kellemes kis viragviz. Tartossaga 3 fujassal is 1 ora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Barbizero

2017. október 4.

Ajándékba kaptam és nekem kifejezetten tetszik ez az illat habár nem viselem valami gyakran mert erőteljes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Rockysinger

2016. szeptember 17.

Imádom mert egyedi és tartós:) Rendkívül fűszeres, sokszor használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Imádom mert egyedi és tartós:) Rendkívül fűszeres, sokszor használom!

nanne

2016. augusztus 7.

Egy másik illattal karöltve vettem valami akcióba, és nagyon olcsó volt. Azt eladtam, ez maradt. Lassan fogy, de nem azért mert spórolok vele... :D Egészen jó illat, nem orrbavágó, nem cukros, hanem egy kis komolysággal megkomponált tini illat. Nem lett mindennapi, de néha szeretek érte nyúlni. Hátránya a tartóssága, ennek sem túl jó, bár az én bőröm hibája lehet, de amúgy ezt simán bedobom a táskába. Érdemes legalább egy mintát rendelni belőle, mert nem tipikus Avon illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

BrienneLannister

2016. június 4.

Ajándékba kaptam és nekem kifejezetten tetszik ez az illat. Már egy ideje amúgy is szemeztem vele szóval nagyon örültem neki amikor megkaptam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

orsika95

2016. január 16.

Többen is írták előttem hogy semmilyen,jellegtelen,nem tetszik stb...lehetünk más véleményen persze nem egyforma az ízlésünk,de ez semmiféle képpen nem nevezhető közömbösnek vagy átlagosnak!!! Egy iszonyatosan jó parfüm szerintem,rendkívül fűszeres markáns illat és én nagyon különlegesnek és egyedinek tartom!! Abszolút nem tucat illat,sőt....egy az egyben az Euphoria jutott az eszembe amit imádok!Egyetlen hátulütője az üvege ami elég gagyi tinilányos,bár az a legkevesebb.Nekem 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

Nekem erről a Black xs jutott eszembe, nem tudom, miért. Nem ugyanolyan, csak emlékeztet rá. Mintha egy rosszul elfajzott, földes-poros, rózsás valamit gyártott volna az avon. Szúrós. Nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Viki9727

2015. szeptember 23.

Imádtam az illatát, de már annyira utálom hogy hányinger kerülget tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Imádtam az illatát, de már annyira utálom hogy hányinger kerülget tőle..

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene