Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. július 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Vitality by Liiv Botanicals kölni tiszta, természetes olajokat és kivonatokat tartalmaz: bergamott, uborka, dinnye, grépfrút, rózsa, jázmin, muskátli, vetiver, cédrusfa, szantálfa.

Tyler33

2019. október 19.

Èn Nem blamàlnàm le! Amugy ennek a termèk csalàdnak 3 illata is volt. Abbol egy igen kellemetlen, de a masik kettö viszont nagyon is kellemes illatu volt 😊 Csak pontosan a nevère nem emlekszem a 3 kozul, hogy az a Vitality a Harmony vagy a Sensual volt 🤷‍♀️ Csak arra emlekszem az jelent meg legeloszor. A Katalogusban kellemes friss citrusos illata volt, illatmintaban mar kicsit masabb ☝️,viszont amikor megrendeltem egyenesen csalodas volt ☹ Mindenesetre a masik kettonek jar a 4 csillag mivel az egyik egy friss, termeszetes, zold a masik pedig egy finom viragillat volt 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

mariann33

2013. december 2.

Jó pár évvel ezelőtt elhasználtam 2 vagy 3 üveggel,szerettem,de csak nyáron.Olyan igazi zöld illat volt.Az utódja,ami lila volt,nem volt ilyen jó,és elég gyorsan meg is szűnt.Ez azért csak 4 pont,mert még most is emlékszem,hogy mennyire nem volt tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

merkuria

2012. július 14.

Szerettem anno az illatát, bár a rózsát és a jázmint nem éreztem benne. Kellemes, friss érzést keltett bennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Bibi

2012. február 15.

Határozottan büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Határozottan büdös.

Szép

2012. január 17.

Nem jó az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Nem jó az illata

coramie

2011. augusztus 28.

Kicsit "mező" illata van, öko mániás lányoknak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Kicsit "mező" illata van, öko mániás lányoknak ajánlom.

agi.greendaygirl

2011. augusztus 6.

nem jó az illata :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

nem jó az illata :S

füstös hóvirág

2011. július 16.

Egyszer meg lehet próbálni, de inkább sportos nőknek való, nem egy szexi csábító illat, az biztos. Inkább tiszta és természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 16.

Stina

2011. július 10.

Ajándékba kaptam, tehát nem nézem a fogát. :) Mindenesetre magamnak nem fogok venni, ez ki fog tartani jó sokáig :)))
Az illatát csillagozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 10.

Az illatát csillagozom.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.