Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tisztítja a bőrt, csökkenti a tág pórusokat, segít javítani a bőr tónusát és csökkenteni a finom ráncok külsejét, fiatalosabb kinézetet kölcsönöz a bőrnek.

Airina

2018. február 20.

Nagyon szuper, főleg télen. Kellemesen melegíti az arcom és puha lesz utána. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Nagyon szuper, főleg télen. Kellemesen melegíti az arcom és puha lesz utána. :)

zdoreebaba

2018. február 10.

Megérte megrendelnem. Egyik kedvenc arcmaszkok. Amikor kozmetikusnál jártam és kipróbálta rajtam az egyik gyümölcsös melegítős pakolást a fejembe vettem, hogy nekem is kell otthonra egy. Évek óta keresek drogérákban, mindenhol, de nem leltem rá. Még jó, hogy a barátnőm Avonozik és adott katalógust. Akkor vettem észre, hogy jééé! végre van nekem való melegítős pakolás. Az árát először kicsit sokalltam, de megrendeltem és azóta előszeretettel használom. Valóban melegít. Egy kicsit be kell nedvesíteni az arcot, mivel olyan anyagot tartalmaz, ami a h2o hatására kezd felmelegedni. Igazi feltöltődést nyújt a használata. Pihe-puha, ragyogó és tiszta bőr a végeredmény! Nekem ez minden pénzt megér! Ez a csodás illat... az izlandi északi szigetvilág hangulatát hozza el a fürdőszobámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

bugeyes

2018. január 4.

Már mindjárt elfogy, de nem tudom... Na jó, az ára elég kedvező szerintem, nedves bőrre használva, ahogy felviszem nekem kellemes melegítő, bizsergető érzést okoz, sőt ha konjac szivaccsal távolítom el, viszonylag szebb bőrképet eredményez a használata. A felesleges faggyúval elbánik, persze csak ideig-óráig, de azt vettem észre sajnos, hogy az ideig-óráig a drága termékekre is igaz. Az összetevői nem annyira tetszenek, emiatt nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. augusztus 13.

Nagyon jo, csak kicsit drága. Gyorsan kell vele dolgozni. Tini lányom is imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Mindig megfogadom, hogy nem rendelek több maszkot ettől a márkától, kb 6 db különböző van itthon. Ennek az árából már vehetnék egy drága, de valóban ható és látványos maszkot. De hát mindig elcsábulok, hogy ez majd biztos jo lesz. De nem..... melegít kb fél percig és ennyi....semmi más!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

6vilag

2017. május 14.

Karácsony előtt vettem magamnak (bár már ezerszer megfogadtam, hogy hanyagolom a cég termékeitl).
A lényeg, hogy mégis elcsábultam, és ha már megvettem, megpróbálom használni is.
Szóval, felkenés után jólesően melegített, majd lemostam. Az mondjuk érdekes volt, mert ilyenkor még jobban melegít, mintha forró vízzel öblögettem volna, ah..De mivel jól felpuhította a bőröm, így lehetőség nyílt arra, hogy akkor ki is tisztítsam. Eltávolítottam az eltömített pórusaimból a nem oda való dolgokat.
Szóval, nem tudom mire jó, azt se, hogy miért vettem meg, de amire használtam arra megfelel. De nem veszem soha többé, jól el lehet lenni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

sweetmedusa

2017. május 13.

Tavaly ősszel vettem meg, mert gondoltam milyen jól fog majd esni télen egy kis melegítős relaxálás. :) Hát, nem sokszor használtam, úgy magában nem melegített nagyon, csak mikor mostam volna le, akkor viszont majdnem égési sérüléseim lettek.. Használat után puhább lett a bőröm, egyébként semmi hatását nem éreztem, ehhez képest elég drága. Egy kis érdekességnek elmegy.

Update: még mindig itt van a polcomon. A pattanás elleni krémek miatt eléggé kiszáradt az arcom, gondoltam felkenem ezt egy kicsit. Mikor lemostam, húzódott a bőröm, aztán olyan lett, mint egy vedlő gyíknak... szóval ezt a "használat után puhább lett a bőröm" dolgot sürgősen visszavonnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Tincs12

2017. március 28.

Vegyes érzelmeim vannak vele. Én elsődlegesen pórustisztítás miatt vásároltam, de azon egyáltalán nem segít. A melegítő hatása is már-már égeti a bőrömet, a kezelés végén pedig piros az egész orcám. Az illata jó, és picit puhább is a bőröm, de hogy ezt elérjem, ahhoz nincs szükségem melegítő arcmaszkhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

AngelHeart80s

2017. január 26.

Tök jó tényleg melegíti az arcot. :D Csak kicsit Old Spice illata van az az igazság. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Dalmicica

2016. december 27.

Igazi vulkáni cucc...vörös és izzik tőle a fejem...nem ajánlom érzékeny bőrre... :( Pedig az elődjét nagyon szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bentonite 0 0