Axe

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2016. január 2.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

bettina28

2016. december 15.

A párom kipróbálta anno, jó illata volt mindkettőnk szerint. Tartóssága akár a többi axe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

eveartstar

2016. július 18.

Sajna nem olyan tartós, és lehetne erőteljesebb, a tusijával viszont gyakran fogok fürdeni! ;)

Sajnálom fiúk, ez a deó le lesz nyúlva tőletek!
...mert olyan mennyei ez a narancs illat!...ahogy magamra fújtam.. :D Hasonlít az Atelier Cologne Orange Sanguine illatára, bár nem olyan harsogó, hanem inkább aromás. Szerintem nyugodtan használható unisex illatként! A kínai boltokban tudjátok beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

Sajnálom fiúk, ez a deó le lesz nyúlva tőletek!

pampamacska

2015. október 9.

ma láttam először, de sokkal jobban tetszik, mint a többi axe. kapásból meg is vettem hadd szaglászhassam a barátomon :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Joe38

2014. január 5.

Ismét kapható, vagy kapható volt ez a limitált széria az Axe-tól és nagyon különleges illatvilággal rendelkezik.Nem is értem ,hogy miért nem egy állandó termék ,mert bőven jobb a mostani
polcokon lévő társainál............legalább is a többségnél!Mindenesetre nekem nagyon tetszik!
Citrusos nyitással kezd ,majd szépen elmegy egy aromás irányba a hangulata.Nagyon kifinomult, férfias illat!Mindenképp 5*-os cucc az ár/érték arányt figyelembe véve (még talán olyan érzése is van az embernek ,mintha valami nívós parfümöt használna,pedig csak 6-700 Ft!!!)és remélem kapható lesz a későbbiekben is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 5.

Hidratálók: Propylene Glycol