Axe

Ár:   798 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 798 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hunny, Módosítva: 2012. február 2.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 798 Ft

Az Axe Africa illata felkészít a következő egzotikus kalandodra, izgalmas mint egy expedíció a Szaharában.

Ár: 798 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

6vilag

2019. március 16.

Már rengeteg terméket vettem a férjemnek ilyen - olyan árkategóriában. Ez az egyetlen talán, amihez mindig visszatérünk, gyakorlatilag addiktív hatással bír.
Engem mindig mosolyra fakaszt, mert boldogság illata van! Vidámságot sugároz és nem lehet összetéveszteni semmivel. Mondjuk az izzadásgátló hatását nem tudom, azonban panasz nem érkezett rá eddig. Az illata télen, nyáron, mindig tökéletes. Oh, most olvastam fentebb, hogy a hölgyek is próbálgatják rendesen. Imádom az illatát, de ez ezidáig használni még nem jutott még eszembe. Eddig.
Ez nem 5, hanem bizony minimum 10 csillagos!
Hm. Kipróbáltam egy másik (a fehér férfi axe) deot) ami a férjemen nem tetszett, túl "steril", száraz illata volt. Rajtam pedig unisex hatású és a Bvlgari AQVA Divina női edp-hez hasonló sós, illat jelent meg. Nos, azóta használom. Szóval, a férfi deo dolog nőkön is működhet. De félreértés ne essék, ez a deo mindent visz, ha elmegy mellettem valaki, aki ezt használja, 1000 közül is kiszúrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Ez nem 5, hanem bizony minimum 10 csillagos!

champagnepapi

2018. május 24.

Axe illatok közül ez a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Axe illatok közül ez a legjobb.

Jelizz

2017. november 22.

Ez az egyik legjobb ferfi Axe illat!!! Egzotikus meleg fuszeres ferfias. sok fiu ismerosom ezt hasznalja es imadom.... beindito illat
😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

😃

Adam0108

2017. június 28.

Imádtam régen ! De leszoktam a deo spraykről . Viszont parfümbe a versace eros nagyon hasonlít rá ...persze az tartósabb , ütősebb de ha 1000ft körül keres az ember deo-t akkor nálam ez vagy az axe vice .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Ezelke

2017. január 4.

Ott voltam páromnál és pont elfogyott az én dove deo-m. Rohangálós nap előtt álltam és levettem a polcáról,befújtam magam ezzel felöltöztem, egy kis parfüm,és indultam is.Szerintem uniszex sprayként is jól funkcionál. :D keveredett a parfümömmel az illata, (amivel nagyon is kompatibilis) és többen megdicsérték milyen jó illatom van :D hát vettem egyet magamnak is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

VictoryFord

2016. október 17.

A legcsodásabb férfi illat! Egyébként az Axe egyik legrégebbi illata de mindig időtálló! Egyszerűen tökéletes ez az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

roddo

2016. szeptember 9.

Nagyon jól eltalált illat, az Axe dezodorok között is kiemelkedő. Igazi vad, férfias, amolyan divatból soha ki nem menő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Boginyuszi

2016. június 1.

Ez az illat egyszerűen... VOAH! Imádom, amióta a férjem ezt használja folyton csak ölelgetni akarom , beburkolózni a csodás illatába. Nagyon szexi illat, egyértelműen csillagos ötös! 5****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

MuffinQueen

2016. április 20.

A legfinomabb pasi illat, párom használja. Bár multkor egy 60as bácsin éreztem a villamoson :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

NeversaynotoPanda

2016. április 19.

Nekem ez annyira megtetszett amikor megtalaltam a baratomnal hogy meg enis hasznaltam :D izzadsaggatlo hatasa szamomra kozepes. Egy durvabb napot nem birna ki mint ahogyan egyik axe sem,ez miatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Hidratálók: Propylene Glycol