Axe

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2019. december 27.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Borotválkozás utáni arcszesz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Mona29

2020. június 17.

Egész jó kis arcszesz. Az illata kellemes, de elég édeskés. Viszont nagyon sokáig megmaradt a párom arcán és jó volt érezni az illatot nem csak borotválkozás után közvetlenül. Amiért levonok egy csillagot, annak szintén az illat az oka, mégpedig, hogy egy idő után nagyon meguntam ezt az édeskés vonalat, valami férfias, fűszeres vonalra vágytam. De ez teljesen szubjektív véleményt, mindenkinek más jön be.
A hatása egy átlagos arcszeszé: nem okozott pattanást, kiütés, gyulladást, a frissen borotvált bőrt szépen lekezelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

katalinmester13

2019. december 27.
Nagyobbik kisfiamé. Tavaly kapott egy kakaós illatú drága parfümöt. De a drágaságnak nincs kiegészítő terméke, gondoltam ez az olcsóság majd kisegít, mivel ez is egy hasonló vonal. Bár kevésbé puha, de elég dark csokis. Nekem tetszik, és elég tartós is (5-6 óra, rajtam). Nem borotválkozom, csak az alkaromra kentem, miután fiacskám az átadás után közölte, hogy ő már nem használ arcszeszt. Na, akkor ezt jól eltaláltam. Ahogy a férjem igencsak drága parfümjét is. Grimaszolt, mikor ráfújtam. A kisebbik fiam ki sem bontotta a számológépet, pedig szeptember óta kínlódik egy egyszerűbb darabbal. Majd lemájkrémezték a mézeskalács ízesítésű sajttortámat. ( A "kicsinek" ízlett.) Megkértek, hogy többet ilyet ne csináljak. Neveletlen banda! De jönnek még az én utcámba. 😃

2019. december 29.
Férjem önként fújkodja magára az új illatot. Kiskakasom még nem derítette ki, hogy kell kiszámolni az x. gyök alatti értékeket az új számológépével, de megjegyezte, hogy nagyon jól működnek a gombok. A sajttorta már rég elfogyott. Ugye, hogy ugye? Nem működnek nélkülem, ahogy én sem nélkülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 29.

2019. december 27.

bettina28

2017. január 2.

Nekem sajnos ez az illat annyira nem jött be de a párom szereti. Szerintem nem annyira férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Ennie86

2016. december 4.

Ótejóég...!
Iszonyatosan jó illata van. Alapól nem szeretem az édes illatokat, de ez valami mámorító. =) Bárkin érzem meg mindig összekötöm a kedvessel. =)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

Ótejóég...!

roddo

2016. szeptember 9.

Axe-hoz méltó termék, jó illat és megfelelő hatásfok. Az illatcsalád többi terméke is hasonlóan jó színvonalú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Bambino97

2016. április 25.

Nagyon szeretem a páromon az illatát. Valahogy annyira kompatibilis a bőrével. Bármikor megérzem ezt az illatot, bárkin, vele azonosítom. Egyébként mindig más más illatút használ, de nekem ez a kedvencem. Meg is mondtam hogy ezt KELL beszereznie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

pitypang6666

2014. március 22.

valóban édes illatú, kellemes, viszont ha sokat paskolunk belőle, émelyít. az illata egésznap érezhető, kicsit szárít. 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Watcher

2013. november 22.

Édes, kelemes csokoládés gourmand illat, de az üveg végére megunható. Nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 22.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.