Axe

Ár:   774 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 774 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2012. július 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 774 Ft

Ár: 774 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

tátombák

2018. szeptember 16.

Tesóm állandóan más Axe illatot használ, ez is sorra került. Én is kókuszosnak érzem, és óvatosan érződik mellette a férfiillat. Van ennél jobb Axe, de nekem határozottan bejött, picit azért sajnálom, hogy nem vette újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

bettina28

2017. január 2.

A páromnak ez volt a kedvenc illata. Nekem ez az illatcsalád nem jön be annyira, kókuszra emlékeztet és egyáltalán nem férfias szerintem. Nem éreztem minőséginek sem valamiért. De ő szerette és mivel ő viselte az ő véleménye mérvadóbb ebben az esetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

roddo

2016. szeptember 9.

A többi Axe termékhez hasonlóan jó minőségű, kellemes illatú, kissé unisex illat. Mivel elég régen használtam a tartósságára már annyira nem emlékszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

rekuska

2015. augusztus 26.

A párom kedvence, jó illata van, a hatása viszont nem olyan tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

A párom kedvence, jó illata van, a hatása viszont nem olyan tartós

pampamacska

2015. május 28.

szerintem olyan kellemesen egyedi illatuk van. eddig nem hoztam haza olyan illatot, amit ne szeretnénk. a hatása is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Bermuda

2015. április 23.

Sajnos kicsit gagyis, bár az alap izzadásgátló hatása megvan - de több jót nem tudok róla mondani, meg kell erősítenem, hogy az édes illat+deo simán rossz párosítás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Babooca

2014. január 9.

Nem szeretem. Nem tudom megszokni a gejl édes illatát. Egyszerűen nem. Kedvesnek sem tetszik... wáá fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Habchók

2013. május 19.

isteni illata van, szerintem megfelelő használat mellett sokáig kibírja. tartós hatású

@ *Broken Wings*: Ha az öcséd csak kicsit fúj belőle oda ahova kell, akkor sokáig kitart majd neki egy flakon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

adrika128

2012. december 11.

Évekkel ezelőtt a volt barátom használta...nekem akkor nagyon bejött rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Évekkel ezelőtt a volt barátom használta...nekem akkor nagyon bejött rajta.

papupanni

2012. november 1.

Hát ettől nem hiszem, hogy angyalok fognak hullani az égből, mert szerintem egyáltalán nincs jó illata. :/ Valahogy a reklám után jobbat vártam... Pedig szinte az összes Axe illatot szeretem én is, de ez szörnyű. Bátyám egyébként meg volt vele elégedve, de női szemmel nézve nem valami jó választás, már szinte elkap a hányinger, mikor megérzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool