Axe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bettina28

2017. január 2.

Páromnak vettem meg anno, mivel gitáros. Imádta a csomagolást is és az illatot is. Nekem is nagyon tetszett, férfias kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Joe38

2013. szeptember 9.

Ismét egy limitált finomság az Axe-tól. Nekem egy kicsit Instict visszhangja van ,talán 1-2 összetevőjén változtathattak szerintem................
Mindenesetre ezért az árért egy nagyon friss - fűszeres, erős és egyéni illat egy kis fás felhangal!
Gitárosoknak kötelező!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Gitárosoknak kötelező!!!

Hidratálók: Propylene Glycol