Axe

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Dezodorok

Kiadás éve: 2016

Fejjegyek: citrom, levendula, gyömbér, lime

Szívjegyek: kókusz, tonkabab, dohány, vanília

Alapjegyek: pézsma, ámbra, labdanum, benzoin

Ennie86

2018. július 11.

Nagyon tetszik benne ez a füstös-édeskés illat. :) A vanília is kellemesen érvényesül benne. Nem tolakodó, de pont jó ahhoz, hogy észrevetesse magát. :) Mivel itt azt írjátok hogy unisex, lehet hogy a végén még magamra is fújom majd. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Whistler

2018. január 25.

Kellemes, édeskés, enyhén fűszeres illat. Illatjegyei közül egyértelműen a vanília és a kókusz érvényesül, némi dohányos, füstös beütéssel. Ebből adódóan inkább téli illatként tudnám elképzelni (nem csak férfiakon!), nyáron könnyedén tolakodóvá válhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Tatsuya

2017. május 26.

Ambra es dohany, a harom illatt kozul ez tetszett a legjobban. Ezt a fele edes illatot nagyon kedveltem a teli hidegekben, szortam is magamra eroteljesen. Nos ezzel a deo-val szerettem meg a fustos, dohanyos parfumvilagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

nyarigabi

2016. december 21.

Az egyik barátomon éreztem, egyértelműen A*men-re tippeltem, nem hittem.volna, hogy egy 1400 Ft-os Axe deótól van kellemesen édes, mély fűszeres illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

x

2016. december 13.

Nagyon szuper, melengető, édes-fűszeres, sötét, csodás illat. Mindkét nemen szuperül működik, egyszerre ennivalóan édes és markánsan karcos is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

galagonyanya

2016. november 1.

Fiúkáknak Pinksugár:)))

Tulajdonképpen nem is rossz illat. Nagyon édes, egy kis dohányos-füstös beütéssel. A vállalható és az ordenáré határmezsgyéjén egyensúlyoz. Női használatra éppen alkalmas, édessége még belefér - pasiként nem fújnám magamra, Isten őrizz...!!! (Legyen hármas, csak mert jó napom van...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Fiúkáknak Pinksugár:)))

a12smuk

2016. október 31.

Dohány és borostyán-....a neve.
Közös kis kalandunk kábé így festett:-fúj,hátrahőköl,lesikál,szentségel,-ez belemarta magát a bőrömbe örökre,vagy mi van????....

Egy fullszintetik,édes,közönséges,rettenetes szag-RAJTAM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 31.

Dohány és borostyán-....a neve.

Egy fullszintetik,édes,közönséges,rettenetes szag-RAJTAM.

HRenata

2016. október 19.

Férj vette meg magának, és tetszik is rajta, habár első illatolásra kicsit furcsa volt, mint férfi illat. Édesebb valóban, mint amire általában egy férfias illattól számít az ember lánya, de közben fűszeres és dohányos is, és összességében jól áll az uraknak, de magamon is el tudom képzelni (pedig általában nem jönnek be az unisex illatok).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Kodi

2016. október 1.

Talán még jobb, mint az oud verzió. Az elején pasis egy pár percig, aztán egy szép fűszeres-cukorkás illat alakul ki. Kicsit olyan, mintha a férfiakat barátkoztatnák a mostani cukorkadömpinggel, de ez fűszeresebb inkább. Esküszöm azoknak a hölgyeknek, akik mindenféle LVEB dupe-ot fújkálnak magukra, vagy ilyenben gondolkodnak, jobban járnak, ha ezt veszik meg, mert különlegesebbek lesznek vele. Komolyan ott tartok, hogy a pasiparfümök lassan jobbak, mint a nőiek, úgysem lesznek a nőkön férfiasak, ráadásul nagyobb mennyiséget is adnak ugyanannyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Málni

2016. szeptember 18.

Fiúk-lányok, az új Axe vonal kifejezetten jó! 3 féle "parfüm" spray jelent meg, dohány-borostyán, vanília-oud és gyömbér-pézsma. A dohány-borostyán a legédesebb közülük, nekem ez lett a kedvencem, ahogy kipróbáltam (igen van belőlük kirakva teszter spray) Rozmárban (Rossmann), rögtön megvettem, másnap még 1 flakonnal:) Kicsit szintetikusnak tűnik, de nagyon finom, eléggé édes, dohányos, számomra modern, csábító, unisex. Érdemes ruhára is fújni, hogy tovább kitartson. Ez nem izzadásgátló, nem hónaljra kell fújni belőle, inkább nyak, mellkas, karok stb.

A vanília-oud is kellemes, az kicsit később lesz édeskés, az elején inkább a szintetikus oudot lehet érezni. A gyömbér-pézsma, friss, nem ezt az édes-keleties vonalat képviseli, ez tetszett legkevésbé...

update: Most kicsit hűvösebbre fordult az idő (22 fok), elég töménynek és erősnek tűnik az 'amber-tobacco', szerintem kicsit közönséges is, összehasonlítva az 'oud wood-dark vanilla'-val, az visszafogottabb, érzékibb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Linalool