Best of Beauty 2019

Baba

Ár:   729 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 15.

Kategória:   Szappanok

A kamilla az anyukák és a nagymamák virága, a szerető gondoskodás jelképe. Ezért került kamillavirág-kivonat a Baba kamillás folyékony krémszappanba. Szelíd illatával és ápoló összetevőivel gondoskodik rólunk és szeretteinkről, hogy még egy jó dolog legyen a családban.

Kiszerelés: 500 ml

Szandika12

2018. december 4.

Nem tudom az eredeti baba folyékony szappan van-e a müanyag flakonban, mert anyukám adta, de eléggé puhítja a kezet, kellemes állagú, épp ezért kételkedem, hogy baba a márkája, de ha mégis akkor öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

orsipanka

2018. október 15.

Ilyen szappan is szokott lenni a munkahelyen. Semleges illatú, nem lesz kedvenc. Gyakori használat mellett már szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

doozlie

2017. január 6.

Többször nem tudom megvenni, mert tartós használatkor nagyon kiszárítja a bőröm. Véresre repedt a száradtságtól a kezem, ahogy elhagytam, 1 napon belül jött a javulás és gyorsan elmúlt a probléma. Csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

erika830104

2016. január 24.

Krisztusi korba léptem ugyan,de még nem vagyok sem Anyuka,és főleg nem nagymama :-D LOL
Későn érő típus vagyok,minden eljön amikor itt az ideje :-)
Na de a Kamillás kis finomsagról is had szóljak pár szót: otthon elfogyott az épp használatos kézmosó krém szappan és csak beugrottam a Rossmannba,hogy gyorsan vegyek vmit,mivel nagyon szeretem a Kamillás illatokat így mikor megláttam azonnal gondolkodás nélkül lekaptam a polcról.Nagyon finom a kéznek!Szépen tisztít,mindemellett nem szárít,tényleg olyan kis gondoskodó,mint egy Nagyi finom érintése!
Örök darab lesz a fürdőben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Későn érő típus vagyok,minden eljön amikor itt az ideje :-)
Örök darab lesz a fürdőben!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.