Best of Beauty 2019

Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: kissacko, Módosítva: 2012. április 12.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba Harmatfriss tusfürdő gyengéd illata az ápoltság érzését nyújtja a mindennapos tisztálkodás során, az egész család számára.

menaon

2018. május 31.

Nagyon kellemes, igazán friss illata van, csodás! az ára is tűrhető, viszont kell utána testápolót használni régebben picit más volt!
Nem szeretem amikor megváltozik a csomagolás olyankor aggodalomra ad okot hogy most vajon az incin is változtattak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Bonzee

2018. március 3.

Én azt vettem észre, hogy ez ismét egy olyan termék, aminek nem tett jót a megújulás. És nem azért mondom, mert a múltba kapaszkodom - semmiféle édes nosztalgia nem tölt el a Baba termékektől. Egyszerűen csak az van, hogy régen jó volt, most meg nem az. Változott az illata, és sajnos a hatása is. Belecsempésztek egy kis mágiát: ugyan fikarcnyit sem hidratál, viszont egyszerre szárítja és zsírosítja a bőrömet, testtájéktól függően. Kár, mert szeretném szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

indibaby

2016. március 31.

Illata nagyon egyedi, örök darab. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Illata nagyon egyedi, örök darab. Nekem nagyon bejött.

TimiK

2013. július 22.

Régen fürödtem már vele, nem hagyott mély nyomokat bennem ez a tusfürdő... Olyan átlagos, átlagos illattal és ápolással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

ferenczifanni

2013. április 7.

Nem vált be. Az illata sem tetszik annyira, ráadásul mindig kipattogok tőle, pedig az össze többi (Nivea,Dove,Palmolive stb.) tusfürdőtől semmi bajom nincs, de a Baba termékektől kipattogok. Kivéve a Kakaóvajas testápolótól. Nem tudom miért van ez, sajnos nekem nem vált be.:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 7.

virdzsi

2013. március 28.

Rettenetesen érzékeny bőröm van, az összes fa, nivea, dove, stb tusfürdőtől kipattogtam, végső elkeseredettségemben nyúltam ezért a zuhany alatt, a barátomnak épp ilyet vett az anyukája :D Nagyon nagyon tetszett az illata, elég sokáig érződik is, jól habzik, sokáig elég, de ami a legjobb, hogy teljesen rendbe tette a bőröm! Később újra elcsábultam és dove-ot vettem helyette, de újra csalódnom kellett. Egy szó mint száz, már egy jó ideje csak ezt használom, nekem tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

fdorottya

2012. november 13.

Hát nagy csalódás volt, mint az összes Baba termék, én mindegyikre allergiás vagyok! A bőrt is iszonyatosan szárítja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

kékáfonya

2012. október 12.

Minden este ezt használom, nagyon szeretem! Állaga, illata, hatása mind kitűnő! Néha elkalandozok és kipróbálok mást is, de végül mindig ennél kötök ki, örök darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

Norsi20

2012. július 9.

Legjobb tusfürdő, amit valaha használtam. Sokáig megmarad az illata és jól is habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

kissacko

2012. április 11.

A legjobb tusfürdő a világon. Nagyon jó az illata, és sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 11.

A legjobb tusfürdő a világon. Nagyon jó az illata, és sokáig elég. :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.