Baba

Ár:   587 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: mraviktimi, az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

A Lanolin egy viaszos anyag, amely a gyapjút puhán tartja és megóvja az átázástól. Segíti a bőrt puhán tartani és segít a bőr hidratálásában is. A Baba lanolinos krémtusfürdő is gyengéden ápol. Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Zazi656

2022. április 14.

Gyermekkorom illata. Nagyon régóta használjuk, az a típusú tusfürdő, amelyet az egész család kortól és nemtől függetlenül szeret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

fanni200005

2022. április 2.

Bajt nem okozott a bőrömnek, de sajnos egyáltalán nem marad meg az illata fürdés után:( Ellenben a Palmolive tusfürdőkkel, ha este használom még reggel is érzem magamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

tancsicsclau

2022. február 6.

Régen használjuk és a kedvencünk volt, azonban mostanában azt vettem észre, hogy szárítja a bőröm :( Régen ilyen nem volt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

scintilla

2021. november 18.

Ajándékba kaptam, ha magam választok, a Harmatfrissre szavazok, de ennek az illatát is szeretem. Nem szárít, kellemes állagú, a családi kiszerelés viszont tragikus,emelgetni se egyszerű és inkább lehetne pumpás. Hajlamos vagyok túl sokat használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

poszike22

2021. november 18.

Kellemes tusfürdő, a pattanásos arcomra használom, szépen leszárítja a pattanásokat, jó az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Viktoria_fks

2021. november 16.

Szerintem ez az alap tusfürdők egyike, aminek lennie KELL otthon.
Sokaktól hallottam, hogy viszketést okoznak a baba tusfürdők, nekem a kedvenceim.
Ez az alap illat, imádom, friss érzést érzek zuhanyzás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Szerintem ez az alap tusfürdők egyike, aminek lennie KELL otthon.
Ez az alap illat, imádom, friss érzést érzek zuhanyzás után.

Samantha

2021. szeptember 4.

Nagyon jó termék. Nem irritálja az ekcémás bőrömet. Az illata kifejezetten tetszik. Diszkrét, finom, púderes jellegű. Ár-érték arányban is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 4.

ronnie98

2021. szeptember 4.

Orok klasszikus, a gyerekkoromra emlekeztet. Finom tisztasag illata van, barmelyik evszakban megallja a helyet.
Manapsag ujra rakaptam a baba tusfurdokre, pedig en elegge tusfurdo manias vagyok es folyton valtogatom oket. Az en boromet nem szaritja, keves is eleg belole es nagyon jol tisztit is. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

PatakiBoglarka

2021. augusztus 11.

Egyik kedvenc tusfürdőm, nagyon szeretem az illatát, évek óta újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Egyik kedvenc tusfürdőm, nagyon szeretem az illatát, évek óta újraveszem.

creammaniac

2021. július 1.

Örök kedvenc, jól bevált tusfürdő. Imádom az illatát, állagát, nagyon gyakran újraveszem, főleg, mikor egy-egy másik tusfürdő kiszárítja a bőröm. Ezzel mindig helyre tudom hozni, télen-nyáron megfelelő.
Sokszor akciós a drogériákban, a nagy kiszerelés miatt is megéri.

Érdekes, de többi kiadást, illatot nem igazán kedvelem... Az eredeti sima Baba a legjobb számomra. Habfürdőként is be szoktam vetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

Sokszor akciós a drogériákban, a nagy kiszerelés miatt is megéri.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.