Baba

Ár:   587 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: mraviktimi, az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

A Lanolin egy viaszos anyag, amely a gyapjút puhán tartja és megóvja az átázástól. Segíti a bőrt puhán tartani és segít a bőr hidratálásában is. A Baba lanolinos krémtusfürdő is gyengéden ápol. Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

KLaura0419

2020. július 7.

Nagyon kellemes illata van, a gyermekkoromat juttatja eszembe! Jól habzik, zuhanyzás után még sokáig érzem magamon, felfrissíti a bőröm. A nagy kiszerelésnek hála pedig sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

muzli

2020. június 16.

A legfinomabb illatú tusfürdő hosszú-hosszú évek óta. Szeretjük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

A legfinomabb illatú tusfürdő hosszú-hosszú évek óta. Szeretjük

pirospipacsocska

2020. május 17.

Az egész család ezt használja.Mi teljesen meg vagyunk elégedve vele.Kellemes illata van,nem irritálja,nem szárítja a kisfiam érzékeny bőrét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

henrietta1217

2020. május 13.

Kedves Rebb, Igen, igazad van. Viszont én felnőttként sem kenném magamra ezt a szennyet. :)
Bár nem igazán arra gondoltam, hogy maga a cég ajánlja, inkább úgy általánosságban én tapasztaltam már , hogy ajánlják gyerekeknek. :)
de egyébként a honlapjukon az áll, hogy az egész családnak bátran ajánják, tehát a babáknak is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

naszi

2020. április 25.

Nekem ez a kedvenc illatom a ternekcsaladbol, es hajmosasra is kivalo :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Nekem ez a kedvenc illatom a ternekcsaladbol, es hajmosasra is kivalo :)

Lulucifer

2020. március 12.

Gyermekkorom óta a kedvencem, imádom az illatát, és a textúráját is. Az egyetlen problémám vele az hogy a flakon nehezen nyitható, gyakran felsérti az ujjamat úgy kell erőlködni. A termék maga kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

CzafitTina

2020. március 8.

Évek óta ezt használja a család. Párom és kisfiam is ezzel fürdik. Ettől az egy tusfürdőtől még nem volt semmilyen kiütésem.
Finom, krémes, tisztaság illatú. Mindenki bőre baba puha tőle.
Mi szeretjük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Finom, krémes, tisztaság illatú. Mindenki bőre baba puha tőle.
Mi szeretjük

Makeupppppppp

2020. február 20.

Hol is kezdjem.... tiszta pattanás lettem tőle de ez még semmi... A bőröm olyan száraz lett tőle mint a sivatag . Már csak a kaktuszok hiányoztak rólam:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Kommentelo

2020. február 1.

Szerintem Ő az egyetlen ami még a régi időkből Dédim idejéből egy örök klasszikus!! 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Kendralinx

2020. január 10.

Régen a baba nagyon jó tusfürdő volt szerettem. Aztán észrevettem hogy az illata már nem a régi.. a lanolin mellé valami belekerült ami miatt száraz lett tőle a bőrőm.. holott tényleg kellemes puha bőrőm volt tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.