Baba

Ár:   587 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: mraviktimi, az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

A Lanolin egy viaszos anyag, amely a gyapjút puhán tartja és megóvja az átázástól. Segíti a bőrt puhán tartani és segít a bőr hidratálásában is. A Baba lanolinos krémtusfürdő is gyengéden ápol. Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

szvero

2021. április 12.

Évekig ezt a tusfürdőt használtuk a családban, elsősorban a ygerekeknek vettem, majd magam is rákaptam :) Sokáig jó is volt, szeretem az illatát, a gyerekek nagy habot készítettek vele és a habfürdőjével is a kádban, nagyon élvezték. Azonban rájöttem, hogy a gyerekeim érzékeny bőrének mégsem tesz jót, ekcémára hajlamosak. A nagylányom karján jött ki csúnyán ekcéma, a kicsinek száraz, viszkető lett a bőre has és deréktájon, volt, hogy szinte véresre vakarta, szerintem sajnos ennek a tusfürdőnek is köszönhető. Amióta elhagytuk, a kicsi bőre valamivel jobb, most saját márkás sensitive, med tusfürdőket használunk a gyerekeknek helyette. Akinek nem érzékeny a bőre, jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Mandy133

2021. április 9.

Aki szereti az illatát, annak ez tökéletes tusfürdő, nem szárít, kapható nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Bellana

2021. március 24.

Nekem az egyik kedvenc tusfürdőm, nem szárít és nagyon jó tisztaság illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Nekem az egyik kedvenc tusfürdőm, nem szárít és nagyon jó tisztaság illata van.

Patrysa

2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

Gica81

2021. március 13.

Amikor ezt a terméket használom, akkor a gyerekkorom jut róla az eszembe mindig baba termékekkel fürdettek meg és utána finom illatú voltam.
Kevés is elég belőle a tusoláshoz. Örök kedvenc marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Kevés is elég belőle a tusoláshoz. Örök kedvenc marad.

GreatE

2021. március 10.

Imádom! Az illata is számomra egy nosztalgia. A bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Imádom! Az illata is számomra egy nosztalgia. A bőrömet nem szárítja.

Dyana91

2021. február 28.

Átlagos tusfürdő, jól habzik, de nekem az illata nem igazán teszik és a bőröm is kicsit szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

kicsitimi3

2021. február 1.

Szinte mindig ezt használom. Az én normál bőrömre tökéletes. Szeretem az illatát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

dzsoff

2020. december 15.

Nagyon szeretem az illatát és jól tisztít is, a 400 ml-s kiszerelés sokáig kitart. De egy ideje jobban figyelem a kozmetikumjaim összetevőit és ez alapján már nem venném újra, elég sok benne az illatanyag és parfüm, amitől egy idő után be is szokott sokallni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Petravagyok

2020. szeptember 16.

Valamiért mindig vissza-vissza térek hozzá, hogy "jól van, ha már tusfürdő akkor ez legyen otthon". De iszonyúan szárítja a bőröm. Zuhanyzás után, 10 percre már kivagyok. Pedig imádom az illatát, szeretem használni :( Sajnos kényelmesebb, mint egy nem habzó, natúr szappan. De azoktól legalább nincs száraz, viszkető érzésem, mire pizsibe bújok 😢 Megpróbálom a kakaóvajas változatot, hátha. Ha az is szárít, marad a mindenmentes szappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.