Baba

Ár:   587 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: mraviktimi, az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

A Lanolin egy viaszos anyag, amely a gyapjút puhán tartja és megóvja az átázástól. Segíti a bőrt puhán tartani és segít a bőr hidratálásában is. A Baba lanolinos krémtusfürdő is gyengéden ápol. Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vmonika

2024. április 28.

Kellemes illat. Nem szárítja a bőröm. Sajnos már nagyon megdrágult, ezért mi nem használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 28.

jakabvanessza

2024. április 1.

Szerintem ezt az emberek tobbsegenek mar nem kell bemutatni. Nagyon jo termek, de az ara sajnos az utobbi idoben nagyon megemelkedett. Ebben az arkategoriaban meg mar nem ez a legelso valasztasom, mert sokkal jobbak is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 1.

Sumire

2024. január 18.

Jelenleg ez a kedvenc tusfürdőm. Imádom az illatát, nagyon szeretek vele tusolni. Hosszas keresgélés után végre találtam egy olyan tusfürdőt, ami egyáltalán nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 18.

mSzandika

2024. január 2.

Alapból nem szeretem a baba termékeket, ennek az illata, állaga nem tetszetős, én csak szőrtelenítéshez vetem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 2.

Magnesse

2023. november 8.

Nagyon szárít, az illata sem tetszik, de a bőrömet szinte sivataggá tette. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 8.

Pintér Zoé

2023. szeptember 22.

Az érzékeny bőrön miatt a bőrgyógyászom ajánlotta. Egyszerű illata ellenére is nagyon szeretem. Használat után kellemes tapintású a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 22.

kitti9797

2023. szeptember 10.

Csak ezt használom, mert ár érték arányban ezvált be leginkább. Többször is próbáltam ki más, olcsóbb tusfürdőket (balea, isana, müller sajátmárka, lidl sajátmárka, aldi sajátmárka) de kindegyiktől kipattogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 10.

noahn11

2023. augusztus 18.

Imádom az illatát! Általában jó áron hozzá lehet jutni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

Imádom az illatát! Általában jó áron hozzá lehet jutni

katherina19

2023. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezt a usfürdőt, az illata tényleg olyan kalsszikus tisztaság illat. :) Nyáron imádom használni, mert tényleg az az érzésem, hogy alaposan tiszta leszek egy zuhanyzás után. Picit tényleg szárít, de inkább télen szokott ez előfordulni. Már nagyon sokszor újra vettem, a többi baba illatot is szeretem főleg a kamillás/mézeset, de ez a lanolinos az egyik nagy favorit. A család összes tagja használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

BerryLoo

2023. június 25.

A családból többünket allergizál. Az illata basic, de kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 25.

A családból többünket allergizál. Az illata basic, de kellemes.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.